IT@BANK 2017: Otwarta bankowość

BANK 2017/12

Dziś banki kojarzą się z najmniej przyjemną częścią życia, bo z wydatkami i spadającym saldem konta. Open banking jest dla instytucji finansowych szansą wejścia w bardziej przyjemną część życia konsumenta – w zakupy.

Marcin Złoch

Konferencja IT@BANK 2017, przygotowywana przez redakcję „Miesięcznika Finansowego BANK” – magazynu kadry menedżerskiej banków, we współpracy z Radą Bankowości Elektronicznej oraz Forum Technologii Bankowych Związku Banków Polskich oraz Centrum Prawa Bankowego i Informacji, uważana jest za jedno z najważniejszych ogólnopolskich wydarzeń. W poprzednich latach w ich trakcie omawiano m.in. zagadnienia związane z cloud computingiem, mobilną bankowością, prezentowano metody kontaktu z klientami za pomocą mediów społecznościowych. Tematem przewodnim pierwszej części tegorocznej odsłony konferencji był open banking.

Od lewej: ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: