IT@BANK 2018 – Ostrzegamy: liczba miejsc ograniczona!

Wydarzenia

Rozpoczęto zapisy na kolejną edycję IT@BANK, największej i najbardziej prestiżowej konferencji środowiska informatycznego sektora bankowego w Polsce, która odbędzie się już 15 listopada 2018 r., w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre w Warszawie.

Baner IT@BANK 2018
Źródło: CPBiI

Rozpoczęto zapisy na kolejną edycję IT@BANK, największej i najbardziej prestiżowej konferencji środowiska informatycznego sektora bankowego w Polsce, która odbędzie się już 15 listopada 2018 r., w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre w Warszawie.

Ruszyły zapisy na IT@BANK 2018, największą i najbardziej prestiżową konferencję środowiska informatycznego sektora bankowego w Polsce #ITBANK #ZBP #MiesiecznikBANK @MiesiecznikBANK

Poruszana tematyka dotyczy technologii IT w służbie biznesu finansowego oraz wpływu nowych technologii na rozwój i efektywność sektora. To właśnie tutaj wskazywane są, inspirowane rozwiązaniami technologicznymi, najnowsze trendy i zastosowania dokonywane w biznesie bankowym – zarówno w Polsce, jak i na świecie.To najlepsze miejsce i świetna okazja do bezpośrednich spotkań przedstawicieli kierownictw banków z kierownictwem firm technologicznych. W latach ubiegłych w konferencji uczestniczyło średnio około 600 osób – to najlepiej świadczy o jej randze i poziomie merytorycznym.

Konferencję organizuje Centrum Prawa Bankowego i Informacji w ścisłej współpracy ze Związkiem Banków Polskich, Forum Technologii Bankowych oraz Radą Bankowości Elektronicznej, z aktywnym udziałem redakcji „Miesięcznika Finansowego BANK”.Agenda konferencji moderowana jest przez Radę Programową, w skład której wchodzą członkowie zarządów polskich banków, Związku Banków Polskich oraz Forum Technologii Bankowych.

Konkurs: IT@BANK FINTECH CHALLENGE 2.0

Podczas tegorocznej edycji konferencji Rada Programowa postanowiła, wzorem lat ubiegłych, zaprezentować w odrębnej sesji najciekawsze rozwiązania fintechów, które mogą wywrzeć wpływ na rozwój sektora finansowego.

Uczestnictwo

Rejestracja uczestników jest możliwa poprzez stronę internetową konferencji.Firmy zainteresowane udziałem partnerskim w IT@BANK albo wykupieniem biletów proszone są o kontakt na e-mail: reklama@wydawnictwocpb.pl lub kontakt telefoniczny z biurem współpracy ze sponsorami.Relację z tegorocznego wydarzenia znajdziecie Państwo na portalu Twitter, na koncie Miesięcznika Finansowego BANK: @MiesiecznikBANK – oficjalny hasztag #ITBANKZapraszamy również do obserwowania portalu aleBank.pl, na którym zamieściliśmy relacje ze wszystkich części konferencji IT@BANK 2018 oraz wyniki Rankingu.Serdecznie zapraszamy!Więcej informacji oraz rejestracja: www.aleBank.pl/ITBANK
Udostępnij artykuł: