IT@BANK 2019 – ruszyła rejestracja!

Artykuły / Wydarzenia

Już w listopadzie odbędzie się kolejna edycja konferencji IT@BANK – największego i najbardziej prestiżowego w Polsce spotkania środowiska informatycznego z sektorem bankowym.

Już w listopadzie odbędzie się kolejna edycja konferencji IT@BANK – największego i najbardziej prestiżowego w Polsce spotkania środowiska informatycznego z sektorem bankowym.

#itbank 2019 - 14 listopada 2019 r. Rejestracja: www.aleBank.pl/itbank

W wydarzeniu rokrocznie uczestniczy ponad 650 osób – w tej liczbie reprezentanci środowisk naukowych i przedstawiciele resortów, parlamentu oraz instytucji współpracujących na rzecz rozwoju polskiej gospodarki.„Tegoroczna Konferencja IT@Bank 2019 to miejsce gdzie spotkają się wizjonerzy, inspiratorzy, praktycy- najlepsi z najlepszych. Podzielą się oni swoimi doświadczeniami z zakresu nowoczesnych technologii IT i ich zastosowaniami w biznesie. W elitarnym gronie będziemy rozmawiać o najbardziej aktualnych kwestiach związanych z transformacją cyfrową sektora finansowego w Polsce i wskazywać te obszary, które w najbliższej perspektywie mają szansę stać się kolejnymi przełomowymi innowacjami. Warto tu być!” - Bartłomiej Nocoń, Ekspert Sektora Finansowego, Sekretarz Rady Programowej Konferencji IT@Bank 2019. Podczas spotkania zostaną poruszone tematy, tj.:
  • Zmiany kulturowe w organizacjach.
  • Z dużej chmury mały deszcz?
  • Technologie – driver czy enabler.
  • Monetyzacja danych banku w erze regulacji.
  • Centra Innowacji.

Konferencję organizuje Centrum Prawa Bankowego i Informacji w ścisłej współpracy ze Związkiem Banków Polskich, Forum Technologii Bankowych oraz Radą Bankowości Elektronicznej, z aktywnym udziałem redakcji „Miesięcznika Finansowego BANK”.Agenda konferencji moderowana jest przez Radę Programową, w skład której wchodzą członkowie zarządów polskich banków, Związku Banków Polskich oraz Forum Technologii Bankowych.UczestnictwoRejestracja uczestników jest możliwa poprzez stronę internetową konferencji.Relację z tegorocznego wydarzenia znajdziecie Państwo na portalu Twitter, na koncie Miesięcznika Finansowego BANK: @MiesiecznikBANK. Zachęcamy również do śledzenia informacji o konferencji na profilu Miesięcznika na Linkedin i Facebook – oficjalny hasztag #ITBANK. 

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji oraz rejestracja: www.aleBank.pl/ITBANK

Udostępnij artykuł: