Iwona Słomska wiceprezeską Kredyt Inkaso

Kadry

Rada nadzorcza Kredyt Inkaso powołała Iwonę Słomską w skład zarządu powierzając jej funkcję wiceprezesa na okres wspólnej trzyletniej kadencji obejmującej lata 2019-2021, podała spółka.

Logo Kredyt Inkaso
Źródło: Materiały prasowe

Rada nadzorcza Kredyt Inkaso powołała Iwonę Słomską w skład zarządu powierzając jej funkcję wiceprezesa na okres wspólnej trzyletniej kadencji obejmującej lata 2019-2021, podała spółka.

"Wsparcie, jakie otrzymujemy wraz w pojawieniem się Iwony Słomskiej na pokładzie Kredyt Inkaso pomoże nam jako spółce w pełni wykorzystać perspektywy stojące przed branżą zarządzania - zarówno w Polsce, jak i na naszych rynkach zagranicznych. Osoba o tak wyjątkowej znajomości branży i tak szerokim doświadczeniu w zarządzaniu organizacjami o międzynarodowym zasięgu stanowi świetne uzupełnienie naszego zespołu. Z takim zarządem w komplecie nabieramy wiatru w żagle i stawiamy sobie ambitne cele biznesowe. Zwłaszcza, że w misji tej uczestniczy również grono zdolnych i mocno zaangażowanych menedżerów wszystkich szczebli. Mam poczucie, że z takim zespołem można przenosić góry" - powiedział prezes Maciej Szymański, cytowany w komunikacie. 

Doświadczenie zawodowe

Iwona Słomska w latach 2004-2020 związana była z Grupą Kruk - liderem w branży zarządzania wierzytelnościami w Europie Centralnej. Początkowo jako dyrektor departamentu marketingu i PR, a od 2009 r. jako członek zarządu odpowiedzialny za zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing, PR, obsługę prawną, compliance, ochroną danych osobowych, zarządzanie ryzykiem operacyjnym i bezpieczeństwem. Nadzorowała w tym zakresie zarówno rynek polski, jak i 6 rynków zagranicznych, na których Grupa Kruk działała operacyjnie. Specjalizuje się także w doskonaleniu procesów biznesowych, zarządzaniu kulturą organizacyjną oraz w zakresie rozwoju osobistego pracowników i menedżerów, podano także.

Czytaj także: Kredyt Inkaso: Jarosław Orlikowski zrezygnował ze stanowiska wiceprezesa >>>

"Zarówno Kredyt Inkaso, jak i cała branża po ostatnich latach turbulencji, najlepsze czasy mają jeszcze przed sobą. Chciałabym uczestniczyć w tym wyzwaniu i maksymalizować jego efekty. Jednocześnie chcę współtworzyć firmę z wyjątkową kulturą organizacyjną - atrakcyjną dla partnerów i pracowników ceniących sobie zarządzanie przez wartości, etyczne rozwiązania biznesowe, transparentną komunikację, rozwój osobisty i szacunek dla naszych klientów (osób zadłużonych). Wierzę, że takie podejście do biznesu zawsze procentuje wzmocnieniem pozycji rynkowej i lepszymi niż oczekiwane wynikami finansowymi"  - powiedziała Słomska. 

Kredyt Inkaso to firma zarządzającą portfelami wierzytelności. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r.

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: