Jackie Zhang objął stanowisko dyrektora zarządzającego Huawei Polska

Kadry

Jackie Zhang objął stanowisko dyrektora zarządzającego Huawei Polska i nadzoruje działania producenta na lokalnym rynku, podał koncern.

Jackie Zhang objął stanowisko dyrektora zarządzającego Huawei Polska i nadzoruje działania producenta na lokalnym rynku, podał koncern.

"W tej roli zastąpił Tonny'ego Bao, który po ponad trzech latach pracy w Polsce awansował w strukturach regionalnych Huawei. Nowy dyrektor zarządzający podkreśla, że Huawei będzie kontynuować swoje zaangażowanie w Polsce, jako kluczowy gracz na polskim rynku telekomunikacyjnym" - czytamy w komunikacie.

Czytaj także: Martin Sun nowym dyrektorem zarządzającym w Huawei CBG Polska >>>

"Cieszę się, że wróciłem do Polski, gdzie rozwiązania Huawei są chętnie wybierane przez lokalnych operatorów, klientów korporacyjnych i konsumentów. W Warszawie mieści się nasze polskie biuro, ale także regionalna centrala Huawei, nadzorująca działania firmy w 28 krajach. Jesteśmy tu obecni od ponad 17 lat i koncentrujemy się nie tylko na rozwoju biznesu, ale także na pomaganiu lokalnym społecznościom, przeciwdziałaniu różnego rodzaju wykluczeniom, wspieraniu polskiej nauki i edukacji oraz ochronie środowiska naturalnego poprzez liczne inicjatywy z obszaru odpowiedzialności społecznej. Zrobiliśmy dla Polski bardzo wiele i będziemy kontynuować nasze zaangażowanie, jako kluczowy gracz na polskim rynku telekomunikacyjnym" - skomentował Zhang, cytowany w komunikacie.

Chiński koncern Huawei to czołowy podmiot w dostarczaniu najnowszych technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) na świecie.

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: