Jest praca na Lubelszczyźnie!

Finanse i gospodarka

400 osób może znaleźć pracę na Lubelszczyźnie dzięki agencji zatrudnienia Manpower. Będą one wykonywały pracę jako pracownicy produkcji oraz operatorzy wózków widłowych u jednego z największych pracodawców w regionie. To szansa na pracę m.in. dla tych, którzy nie posiadają doświadczenia, a także osób szukających dodakowego źródla dochodu na czas wakacji.

Agencja zatrudnienia Manpower rozpoczęła rekrutację dla firmy Materne-Polska. Ten znany producent przetworów owocowych jak co roku poszukuje dodatkowego wsparcia z racji wzmożonego zapotrzebowania sezonowego. Miejscem pracy będzie zakład produkcyjny w Łopatkach, leżących pomiędzy Nałęczowem a Kazimierzem Dolnym, a oferta skierowana jest do mieszkańców z różnych miejscowości województwa lubelskiego. Dla tych najbliższych, na trasie Puławy – Kurów – Markuszów – Łopatki, pracodawca przygotował wsparcie w postaci dowozu pracowników. 

Zatrudnieni za pośrednictwem Manpower będą wykonywali pracę jako pracownicy produkcji oraz operatorzy wózków widłowych. W zależności od sprawowanego stanowiska do ich obowiązków należeć będzie m.in. rozładunek i pakowanie owoców, prace pomocnicze przy linii produkcyjnej, prace zaopatrzeniowe. Wszystkie osoby starające się o pracę powinny posiadać książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych i być dyspozycyjne. W cenie jest również zaangażowanie w wykonywane obowiązki, a także gotowość do pracy w systemie zmianowym. Liczy się też odpowiedzialność, sumienność i dokładność. W przypadku osób starających się o stanowisko operatora wózka widłowego wymagane jest dodatkowo posiadanie odpowiednich uprawnień oraz wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku.

–  Prowadzona przez nas rekrutacja już się rozpoczęła i zaczęliśmy otrzymywać pierwsze zgłoszenia kandydatów, – komentuje Katarzyna Misztal, kierownik lubelskiego oddziału agencji zatrudnienia Manpower. – Co istotne szanse na zatrudnienie mają również osoby bez doświadczenia. Dla nich to istotna możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na produkcji. Tym cenniejsza, że Materne-Polska jest jedną z największych firm skupujących i przetwarzających owoce w Polsce oraz ważnym eksporterem owoców do krajów Unii Europejskiej. Jej zakład produkcyjny, który obejmuje powierzchnię ok 25 hektarów, działa w regionie już od ponad dwudziestu lat. To argument dla wielu kandydatów, poszukujących pracodawcy, którego mogą obdarzyć zaufaniem, – dodaje przedstawiciel Manpower.

Na tych, którzy przejdą proces rekrutacji pomyślnie czeka praca w przyjaznej atmosferze i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u znanego w regionie producenta przetworów owocowych. Elastyczny czas pracy pozwala na pogodzenie pracy z innymi obowiązkami. Jest też wygodny dla tych, którzy szukają dodatkowego źródła finansów lub pracy na wakacje, jak np. uczniów lub studentów. Pracownikom przysługują też dwie półgodzinne przerwy w trakcie trwania ich zmiany. Formą zatrudnienia będzie umowa o pracę tymczasową zawarta z Manpower.

–  Liczba ofert pracy na Lubelszczyźnie cały czas rośnie, – mówi Katarzyna Misztal. – Jak pokazują wyniki raportu Barometr Manpower Perspektyw Zatrudnienia*, w nadchodzącym kwartale we wszystkich sześciu badanych regionach Polski** prognozy zatrudnienia są dodatnie, a dla regionu Wschodniego, do którego należy województwo lubelskie, odnotowano poprawę o 4 punkty procentowe w ujęciu rocznym. Prognoza na nadchodzące miesiące wynosi tu +6% i jest umiarkowanie optymistyczna. Dla szukających pracy to bardzo dobra wiadomość.

Prowadzony przez Manpower proces rekrutacji dla Materne-Polska cały czas trwa, a każdy zainteresowany pracą może wziąć w nim udział, wysyłając swoje CV na adres agnieszka.zawodna@manpower.pl lub dzwoniąc na jeden z podanych numerów telefonów: (81) 476-20-16, 668-127-433 oraz 882-189-765. By wszystkim biorącym udział w rekrutacji ułatwić dotarcie na umówione spotkania kwalifikacyjne, są one organizowane w dwóch miejscach: regionalnym biurze Manpower, które mieści się przy ulicy Krakowskie Przedmieście 21 w Lublinie, a także w budynku byłej Szkoły Podstawowej w Łopatkach. Szukając pracy warto korzystać z ofert doświadczonych agencji zatrudnienia, takich jak Manpower. Współpracując z pracodawcami z różnych branż, agencja zatrudnienia Manpower udziela dostępu do wielu ofert pracy, ułatwiając kandydatom jej szybsze znalezienie.

Małgorzata Sacewicz-Górska

Udostępnij artykuł: