Jeszcze więcej „Korzyści i Przywilejów” z kartą Citi Handlowy

Bankowość / Finanse i gospodarka

Karta "Korzyści i Przywileje" jest dedykowana najbardziej wymagającym klientom banku, korzystającym z oferty Citigold i Citigold Select. Od połowy lutego do ich dyspozycji trafiły kolejne specjalne oferty, przygotowane we współpacy z Harvard Business Review Polska oraz DESA Unicum.

Karta "Korzyści i Przywileje" jest dedykowana najbardziej wymagającym klientom banku, korzystającym z oferty Citigold i Citigold Select. Od połowy lutego do ich dyspozycji trafiły kolejne specjalne oferty, przygotowane we współpacy z Harvard Business Review Polska oraz DESA Unicum.

Cały czas staramy się rozszerzać różnorodność usług dostępnych z kartą "Korzyści i Przywileje", mówi Tomasz Pol, Dyrektor ds. Segmentów w Citi Handlowy. Partnerów dobieramy w sposób intencjonalny - słuchamy tego, co mówią nam nasi klienci. Dzięki nim, nawiązaliśmy współpracę z prestiżowym magazynem Harvard Business Review Polska, który przygotował dla naszych klientów specjalną ofertę. Wielu z naszych klientów to miłośnicy sztuki, co zaowocowało partnerstwem z DESĄ Unicum, jednym z najstarszych domów aukcyjnych w Polsce. Jednocześnie mogę zapewnić, że to nie koniec nowych, korzystnych ofert na karcie "Korzyści i Przywileje". Wciąż poszukujemy kolejnych partnerów, zapowiada.

Karta "Korzyści i Przywileje" została wprowadzona w sierpniu 2011 r. Od połowy lutego tego roku, jej posiadcze mogą skorzystać z nowych usług zapewnianych przez Harvard Business Review Polska oraz DESA Unicum.

Harvard Business Review Polska to prestiżowy magazyn na temat zarządzania, źródło nowych pomysłów, metod i idei dla liderów biznesu. Specjalna oferta dla klientów Citigold obejmuję m.in.:

 • 20% zniżki na półroczną prenumeratę magazynu Premium
 • 30% zniżki na wybrane konferencje
 • 30% zniżki na programy rozwojowe
 • 50% zniżki na pakiet "Niezbędnik managera"

Szczegóły oferty dostępne na www.specjalnaoferta.hbrp.pl.

DESA Unicum to jedna z największych i najstarszych firm na polskim rynku sztuki, do której należy dom aukcyjny i galerie w Warszawie. Klienci Citigold mają dostęp do m.in.:

 • spotkań z ekspertami ds. rynku dzieł sztuki
 • jednej bezpłatnej pełnej wyceny dzieła sztuki oraz 30 wycen uproszczonych
 • 10% rabatu na inkografie
 • 30% rabatu na usługę katalogowania

Kartę "Korzyści i Przywileje" mogą otrzymać klienci Citigold m.in. z aktywami w wysokości min. 200 tysięcy złotych lub wpływem wynagrodzenia w wysokości min. 12 tys. zł. Jej posiadanie dodatkowo wiąże się m.in. z takimi przywilejami jak:

 • bilety na telefon (rezerwacja biletów na prestiżowe imprezy rozrywkowe i kulturalne)
 • program A La Carte (atrakcyjne zniżki w 150 najlepszych restauracjach w Polsce)
 • wstęp do Executive Lounge na Lotnisku im. F. Chopina w Warszawie
 • profesjonalne doradztwo podatkowe w niezależnej od banku firmie konsultingowej

Szczegółowe i aktualne informacje na temat zakresu i warunków korzystania z przywilejów można uzyskać na www.citigold.pl.

Źródło: Citi Handlowy

Udostępnij artykuł: