Jeszcze więcej tras i nowe niższe ceny od Air France KLM

Finanse i gospodarka

Do ponad 100 promocyjnych kierunków na całym świecie linie Air France KLM dorzucają kolejne: Paryż, Amsterdam, a Bangkok i Ameryka Północna zyskują nowe niższe ceny.

Do ponad 100 promocyjnych kierunków na całym świecie linie Air France KLM dorzucają kolejne: Paryż, Amsterdam, a Bangkok i Ameryka Północna zyskują nowe niższe ceny.

Linie Air France i KLM dodają kolejne trasy do swojej aktualnej promocji obejmującej ponad 100 kierunków na 4 kontynentach: loty do Paryża i Amsterdamu - do obu miast polecimy za 449 PLN. Natomiast Bangkok - brama do ulubionej przez Polaków Tajlandii - zyskał jeszcze lepszą cenę: 1939 PLN. Do tego dalsze obniżki obejmą przeloty do Ameryki Północnej. Bilety lotnicze w specjalnych cenach rezerwować można tylko przez najbliższy tydzień. Nie zwlekaj, poznaj inne kontynenty i zostaw codzienność za sobą! Szczegóły promocji dostępne są na stronach www.airfrance.pl oraz www.klm.pl.

Zakupy na Champs-Élysées czy kolacja w Wenecji Północy

Air France obniża ceny na trasie Warszawa-Paryż. Rezerwując bilet do 20 stycznia 2015 roku za przelot w obie strony zapłacimy 449 PLN. Promocja obejmuje podróże realizowane od 2 lutego do 24 marca 2015 roku. Paryż aż kipi od różnorodnych atrakcji. Stolica Francji to nie tylko niepowtarzalne zabytki, niezapomniane widoki i paryski klimat. Francuska kuchnia jest uznawana za jedną z najlepszych na świecie. Miasto kusi tysiącami knajpek i kafejek. Otwierając menu trafiamy m.in. na befsztyk tatarski, ślimaki i foie gras. Do tego wyśmienite desery i wyborne wina.

A może jednak Holandia? Cena 449 PLN w obie strony na trasie Warszawa-Amsterdam obowiązuje na wyloty linią KLM realizowane między 7 lutego a 31 maja 2015. Aby skorzystać z promocji, przelot należy zarezerwować do 20 stycznia 2015 roku. Port bazowy KLM oddalony jest zaledwie 15 minut od centrum i dostępne jest wygodne połączenie kolejowe wprost z terminala lotniska. W mieście znaleźć można ponad 700 zabytków! Przepiękne kościoły, stare holenderskie kamieniczki, liczne galerie pełne arcydzieł wielkich mistrzów, klimatyczne uliczki i kanały poprzecinane tysiącem mostów mogą przyprawić o zawrót głowy. W Amsterdamie jest aż 160 kanałów, dzięki którym miasto zyskało miano Wenecji Północy. Wszystkie one zostały spięte w system zwany Grachtengordel, który kilka lat temu trafił na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Świątynia Szmaragdowego Buddy

Wybierając Tajlandię za przelot na trasie Warszawa - Bangkok zapłacimy od 1939 PLN. Bilety w specjalnej cenie rezerwować można tylko do 22 stycznia 2015 roku, a podróż należy zaplanować między 27 kwietnia i 30 czerwca 2015 roku. Bangkok uznawany jest za najgorętszą stolicę świata - średnia temperatura w ciągu roku wynosi tu ponad 28°C. Na miejscu czeka mnóstwo atrakcji: liczne świątynie, pałace i targi. Warto spróbować także tajskich potraw serwowanych zarówno na ulicy, jak i miejscowych knajpkach. Smaczne i niedrogie posiłki przyrządzane są ze świeżych składników na oczach klienta. Stolica Tajlandii jest bardzo popularna wśród turystów, co roku odwiedza ją kilkanaście milionów gości.
150116.bangkok.02.600

Specjalne obniżki cen przelotów do Ameryki Północnej, a także do Azji, Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej - w sumie do ponad 100 miast na 4 kontynentach, dostępne są na stronach: www.airfrance.pl, www.klm.pl, pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22) 55 66 444 oraz z biurach podróży w całej Polsce. Polecamy skorzystanie z kalendarza niskich cen (Lowest Fares Calendar) na stronie klm.pl, aby sprawdzić dokładnie w jakich terminach są jeszcze dostępne miejsca w najniższych promocyjnych cenach.

Źródło: Air France KLM

Udostępnij artykuł: