JLL po raz siódmy w zestawieniu 100 wiodących dostawców usług outsourcingowych na świecie

Finanse i gospodarka

Firma doradcza JLL została po raz siódmy z rzędu wyróżniona w corocznym zestawieniu najlepszych na świecie dostawców usług outsourcingowych (2015 Global Outsourcing 100®), przygotowywanym przez International Association of Outsourcing Professionals® (IAOP®) i publikowanym w magazynie Fortune. Obecność w zestawieniu zagwarantowała JLL kombinacja takich czynników jak szerokie doświadczenie firmy w dostarczaniu usług outsourcingu z obszaru nieruchomości, efektywność operacyjna, innowacyjność i zastosowanie nowoczesnych technologii.

Vincent Lottefier, Global Director, CEO EMEA Corporate Solutions, JLL, komentuje: „Nasza stała obecność w Global Outsourcing 100® podkreśla ewolucję usług outsourcingu z obszaru nieruchomości świadczonych na rzecz klientów korporacyjnych do modelu partnerstwa, które opiera się na czymś więcej niż tylko generowaniu oszczędności. Bycie w zestawieniu najlepszych dostawców usług outsourcingowych na świecie jest dowodem na to, że generujemy biznesową wydajność i świadczymy najwyższej jakości usługi na rzecz naszych klientów”.

Już po raz dziesiąty zgłoszenia do zestawienia IAOP są oceniane poprzez zastosowanie rygorystycznej metodologii punktacji i weryfikację przez niezależny panel firm członkowskich IAOP, posiadających duże doświadczenie w wyborze dostawców usług outsourcingowych oraz doradców dla swoich organizacji.

Lista Global Outsourcing 100®  jest istotnym odniesieniem dla firm poszukujących nowych kontaktów i planujących nawiązanie i rozszerzenie relacji z najlepszymi partnerami biznesowymi w branży. Zestawienie prezentuje firmy z całego świata i o różnych specjalizacjach, które zapewniają pełne spektrum usług outsourcingowych – nie tylko z obszaru obsługi procesów informatycznych i biznesowych, ale również usług z zakresu zarządzania nieruchomościami, aktywami czy wsparcia w obszarze produkcji i logistyki.

Źródło: JLL

Udostępnij artykuł: