Joanna Łagowska dyrektorem w Biurze Rzecznika Finansowego

Kadry

Dr Joanna Łagowska objęła funkcję dyrektora Wydziału Klienta Rynku Bankowo-Kapitałowego w Biurze Rzecznika Finansowego.

Rzecznik Finansowy logo
Źródło: https://rf.gov.pl/

Dr Joanna Łagowska objęła funkcję dyrektora Wydziału Klienta Rynku Bankowo-Kapitałowego w Biurze Rzecznika Finansowego.

Przejęła zarządzanie blisko 50-osobowym zespołem, który zajmuje się pomocą klientom w sporach z bankami i instytucjami finansowymi, informuje Biuro Rzecznika Finansowego.

Joanna Łagowska
Fot. Biuro Rzecznika Finansowego

Wykształcenie i doświadczenie finansowe

Joanna Łagowska jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Tytuł doktora nauk prawnych uzyskała w 2005 roku na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, broniąc pracę z zakresu ochrony patentowej. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w doradztwie prawnym i prowadzeniu spraw z zakresu prawa gospodarczego i cywilnego. Pracowała w największych, światowych kancelariach, takich jak Dentons oraz K&L Gates, podaje Biuro Rzecznika Finansowego.

Czytaj także: Jest nowy Rzecznik Finansowy >>>

– Kierownictwo tak ważnego Wydziału w Biurze Rzecznika Finansowego obejmuję z ogromną satysfakcją, ale i poczuciem dużej odpowiedzialności. W obliczu aktualnej sytuacji gospodarczej, spornych spraw między instytucjami finansowymi a ich klientami może być coraz więcej. Liczę, iż moje doświadczenie będzie procentować z korzyścią dla klientów Rzecznika Finansowego – komentuje dr Joanna Łagowska.

Źródło: Rzecznik Finansowy
Udostępnij artykuł: