Joanna Stygar nowym partnerem Mazars w Polsce

Kadry

Do grona partnerów Mazars w Polsce dołączyła Joanna Stygar, obejmując stanowisko partnera lokalnego. Związana z firmą od ponad 10 lat, dotychczas pełniła funkcję dyrektora w Dziale Audytu i Koordynatora German Desk.

Joanna Stygar
Fot. Materiały prasowe Mazars

Do grona partnerów Mazars w Polsce dołączyła Joanna Stygar, obejmując stanowisko partnera lokalnego. Związana z firmą od ponad 10 lat, dotychczas pełniła funkcję dyrektora w Dziale Audytu i Koordynatora German Desk.

Do grona partnerów #Mazars w Polsce dołączyła Joanna #Stygar, obejmując stanowisko partnera lokalnego

Joanna Stygar dołączyła do Mazars w 2008 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie audytu i rachunkowości dla przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarczych zdobyte m.in. w firmie z tzw. „wielkiej czwórki” w Polsce i w Niemczech. Ma rozległą wiedzę na temat rynku usług finansowych.  Świadczy usługi audytorskie na rzecz polskich i międzynarodowych spółek, głównie z sektora bankowego.Joanna Stygar jest absolwentką Europejskiego Uniwersytetu Viadrina w Niemczech (Frankfurt/O) oraz podyplomowych studiów Executive MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest biegłym rewidentem (PIBR) oraz członkiem organizacji biegłych rewidentów w Wielkiej Brytanii - Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).

Z Mazars związana od lat

Podczas wieloletniej pracy w Mazars Joanna Stygar znacząco rozwinęła German Desk, z powodzeniem wspierając zarówno polskie przedsiębiorstwa w skutecznym inwestowaniu w krajach niemieckojęzycznych, jak i firmy z Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii w rozwijaniu ich działalności w Polsce. Przyczyniła się do pozyskania wielu kluczowych klientów dzięki szerokiej, praktycznej wiedzy z obszaru rynku finansowego połączonej ze zrozumieniem zasad działania globalnych organizacji i doskonałą znajomością języków obcych.- Promocja na stanowisko lokalnego partnera to wyraz uznania zespołu zarządzającego Mazars w Polsce złożonego z międzynarodowych Partnerów firmy dla projektów zrealizowanych przez Joannę, jej wiedzy i doświadczenia. – wyjaśnia Michel Kiviatkowski, partner zarządzający Mazars w Polsce. - Jesteśmy przekonani, że awans Joanny jest dobrą inwestycją w przyszłość Mazars. Serdecznie jej gratulujemy i życzymy wielu interesujących wyzwań i sukcesów w nowej roli – dodał.

Źródło: Informacja prasowa Mazars

 
Udostępnij artykuł: