John Strachan z firmy Cushman & Wakefield w zarządzie ICSC

Kadry

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield poinformowała, że John Strachan, dyrektor działu powierzchni handlowych na świecie i partner firmy Cushman & Wakefield w Londynie, został członkiem zarządu Międzynarodowej Rady Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers - ICSC).

John Strachan zajmuje się sektorem nieruchomości handlowych od 35 lat. W tym okresie zdobył bogate doświadczenie związane z obsługą transakcji najmu, zakupu i sprzedaży, wycenami, analizami czynszów i doradztwem inwestycyjnym w zakresie sklepów przy głównych ulicach handlowych, parków i centrów handlowych w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Rosji, Indiach i Chinach.

ICSC jest wiodącą na świecie organizacją zrzeszającą podmioty z branży centrów handlowych. Nominacja na członka zarządu to dla mnie prawdziwy zaszczyt. Cieszę się, że będę mógł wykorzystać zdobyte doświadczenie w zakresie nieruchomości komercyjnych przy realizacji misji i celów tego renomowanego stowarzyszenia branżowego” – powiedział John Strachan.

Jako członek zarządu John Strachan będzie między innymi wspierać ICSC w realizacji strategicznej misji w skali globalnej. Wraz z pozostałymi 51 członkami posiadającymi prawo głosu będzie działać na rzecz interesów sektora centrów handlowych zarówno na samym rynku, jak i na szczeblu rządów federalnych i stanowych oraz samorządów na całym świecie. Ponadto będzie prowadzić spotkania organizowane dla podmiotów należących do ICSC, która liczy już ponad 66 tys. członków. John będzie również uczestniczyć w opracowywaniu i udostępnianiu programów i publikacji edukacyjnych dotyczących wszelkich aspektów budowy, zarządzania, finansowania i marketingu centrów handlowych, a także innych obszarów zainteresowań sektora handlowego.

Kadencja Johna w zarządzie ICSC potrwa trzy lata.

Źródło: Cushman & Wakefield

Udostępnij artykuł: