Jones Lang LaSalle najlepszą firmą doradczą w Europie Środkowo – Wschodniej według Euromoney

Finanse i gospodarka

Firma zwycięża również w kategorii najlepszy doradca ds. wynajmu powierzchni w regionie oraz zdobywa wyróżnienie dla swoich zespołów w Polsce i Chorwacji.

Firma zwycięża również w kategorii najlepszy doradca ds. wynajmu powierzchni w regionie oraz zdobywa wyróżnienie dla swoich zespołów w Polsce i Chorwacji.

Jones Lang LaSalle zdobył tytuł Najlepszej Firmy Doradczej ogółem w segmencie nieruchomości, a także Najlepszej Firmy Doradczej w obszarze wynajmu powierzchni w Europie Środkowo - Wschodniej, w dziewiątej edycji dorocznego globalnego rankingu Real Estate Survey, przeprowadzanego przez międzynarodowy magazyn finansowy Euromoney.

Richard Batten, Członek Zarządu Jones Lang LaSalle w regionie EMEA, komentuje: “Wyróżnienie ze strony Euromoney jest dalszym potwierdzeniem unikalnej ekspertyzy Jones Lang LaSalle, jak również głębokiego zrozumienia rynku oraz potrzeb i oczekiwań naszych klientów".

Eksperci Euromoney wyróżnili ponadto oddziały Jones Lang LaSalle w Polsce i Chorwacji. Za najlepsze w naszym kraju uznano zespoły świadczące usługi z zakresu analizy rynku i doradztwa, a także wycen nieruchomości. Z kolei Chorwacja została uznana za najlepszy kraj w kategorii ogólnej, a także w kategorii wynajmu powierzchni, wyceny i badań rynku. Łącznie, w tegorocznej ankiecie Euromoney Jones Lang LaSalle otrzymał 57 najwyższych wyróżnień (dla oddziałów na całym świecie, z czego 36 przypadło na kraje regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki).

Małgorzata Żółtowska, Dyrektor Regionalny Działu Wycen w Europie Środkowo-Wschodniej, Jones Lang LaSalle, mówi: "Nagroda Euromoney to dla nas wielkie wyróżnienie oraz wyraz zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Cieszymy się, że nasza wiedza rynkowa, ale także konsekwencja we wdrażaniu najwyższych standardów etycznych w codziennej pracy oraz dbałość o satysfakcję klientów przy jednoczesnym zachowaniu niezależności rzeczoznawcy majątkowego zostały docenione".

Patricia Lannoije, Dyrektor Działu Badań Rynku w Polsce, Jones Lang LaSalle, dodaje: “Jesteśmy zaszczyceni tym prestiżowym wyróżnieniem dla polskiego zespołu analityków, szczególnie biorąc pod uwagę, że kompleksowe badanie rynku i pogłębianie wiedzy na jego temat jest elementem długofalowej strategii firmy. Wierzymy, że wnikliwa analiza rynku oraz definiowanie trendów w oparciu o konkretne dane to podstawa przy podejmowaniu decyzji biznesowych. Zespół w Polsce bada wszystkie segmenty rynku nieruchomości komercyjnych i jest częścią firmowej struktury analitycznej w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki".

Euromoney Real Estate Survey to jeden z najważniejszych rankingów w sektorze nieruchomości na świecie. Tegoroczne, już 9 - te, badanie rozpoczęło się w marcu, a wzięli w niej udział pracownicy sektora bankowego wyższego szczebla, deweloperzy, menedżerowie ds. inwestycji, klienci korporacyjni i firmy doradcze w ponad 70 krajach. Z ponad 2 000 zebranych opinii, była to największa do tej pory edycja Euromoney Real Estate Survey.

Źródło: Jones Lang LaSalle

Udostępnij artykuł: