Jones Lang LaSalle rozbudowuje Dział Zarządzania Nieruchomościami

Kadry

Firma rozwija wyspecjalizowany zespół świadczący kompleksowe usługi z obszaru zarządzania nieruchomościami komercyjnymi we wszystkich sektorach rynku.

Firma rozwija wyspecjalizowany zespół świadczący kompleksowe usługi z obszaru zarządzania nieruchomościami komercyjnymi we wszystkich sektorach rynku.

Jones Lang LaSalle rozbudowuje swój zespół ds. zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. W ostatnich miesiącach do firmy dołączyli eksperci zarówno z zakresu zarządzania projektami biurowymi, jak i handlowymi, a także specjaliści z obszaru finansów i administracji.

Nowe osoby w zespole zarządzającym nieruchomościami biurowymi

Łukasz Mazurczak objął stanowisko Dyrektora w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi. Łukasz, licencjonowany zarządca nieruchomości, swoje ponad 13 - letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w Centrum Biurowym Lubicz, Jones Lang LaSalle oraz Cushman & Wakefield. Jest absolwentem Ekonomii, ze specjalnością w zakresie ekonomiki nieruchomości i procesu inwestycyjnego, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Anna Scipio del Campo pełnić będzie funkcję Zarządcy Nieruchomości. Przed dołączeniem do zespołu Jones Lang LaSalle Anna realizowała projekty w takich firmach jak Apsys, GE Real Estate oraz Cushman & Wakefield. Jest absolwentką Administracji na Politechnice Warszawskiej.

Dorota Hołda objęła funkcję Zarządcy Nieruchomości. Dorota jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości oraz inżynierem HVAC, z doświadczeniem z obszaru zarówno zarządzania nieruchomościami, jak i aktywami, zdobytym m.in. w STRABAG Property and Facility Services. Ukończyła Wydział Administracji Politechniki Warszawskiej oraz Zarządzanie Nieruchomościami na Akademii Leona Koźmińskiego.

Joanna Pergół rozpoczęła pracę na stanowisku Młodszego Zarządcy Nieruchomości. Doświadczenie zawodowe zdobyła w DTZ Polska i DTZ Management. Joanna jest absolwentką Politechniki Koszalińskiej, na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Nieruchomościami na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie; posiada również licencję zarządcy nieruchomości.

Nowe osoby w zespole ds. zarządzaniu nieruchomościami handlowymi

Norbert Fijałkowski dołączył do zespołu Jones Lang LaSalle na stanowisko Starszego Zarządcy Nieruchomości. Norbert ma ponad 14 - letnie doświadczenie w zarządzaniu i wynajmie centrów handlowych w Polsce i Niemczech. Zarządzał m.in. Galerią Pestka w Poznaniu, centrum Poznań Plaza, Galerią Łódzką czy Bahnhofs Center Gelsenkirchen. Jest absolwentem kierunku International Marketing and Management na Uniwersytecie Europejskim we Frankfurcie oraz Zarządzania Nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Jakub Kaźmierczak objął stanowisko Starszego Zarządcy Nieruchomości. Jakub jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości z doświadczeniem zdobytym w takich firmach jak Apsys, Portico Investments czy Colliers International. Ukończył studia politologiczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zarządzanie Nieruchomościami na Akademii Leona Koźmińskiego.

Martyna Stoń objęła funkcję Zarządcy Nieruchomości. Doświadczenie w sektorze nieruchomości handlowych zdobywała w DTZ Management Polska i Donaldsons Polska. Jest absolwentką Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim.

Wzmocnieniu uległ również zespół specjalistów ds finansów i księgowości oraz administracji zarządzanymi przez firmę nieruchomościami.

Do firmy na stanowisko Kierownika Działu Księgowości Klientów dołączył Tomasz Trybus - absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, doświadczony księgowy i menedżer, z certyfikatem księgowym nadanym przez Ministerstwo Finansów.

Agnieszka Mierzwicka objęła stanowisko Kierownika Działu Księgowości Zarządczej. Przed dołączeniem do zespołu Jones Lang LaSalle realizowała projekty w DTZ Management Polska. Ukończyła Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej.

Piotr Gostomski objął funkcję Windykatora. Doświadczenie zawodowe zdobył w DTZ Management Polska. Piotr jest absolwentem Finansów i Bankowości w Szkole Głównej Handlowej oraz Politechniki Warszawskiej.

Maciej Harasimowicz dołączył do zespołu na stanowisko Analityka Finansowego. Maciej jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych na Collegium Civitas, a jego obszary kompetencji to księgowość, finanse, controlling oraz zarządzanie nieruchomościami.

Dział Zarządzania Nieruchomościami w Jones Lang LaSalle składający się z 52 specjalistów i ekspertów, należy do jednego z największych wśród międzynarodowych agencji doradczych obecnych w Polsce. Firma zarządza 61 projektami dla klientów instytucjonalnych oraz prywatnych inwestorów ze wszystkich sektorów nieruchomości komercyjnych - handlowego, biurowego oraz magazynowego. Całkowita powierzchnia najmu obiektów zarządzanych przez firmę w Polsce wynosi ponad 713 100 mkw. Klientami Jones Lang LaSalle są m.in.: Aviva Central European Property Fund, Balmain Asset Management, Catalyst Capital, DEKA Immobilien GmbH, elbfonds Development, Heitman, P3 oraz Rockspring.

Źródło: Jones Lang LaSalle

Udostępnij artykuł: