Jones Lang LaSalle zmienia nazwę na JLL i prezentuje nowe logo

Finanse i gospodarka

Nowa nazwa doskonale sprawdzi się w komunikacji globalnej i aplikacjach cyfrowych

Nowa nazwa doskonale sprawdzi się w komunikacji globalnej i aplikacjach cyfrowych

Jones Lang LaSalle, międzynarodowa firma doradcza działająca na rynku nieruchomości komercyjnych, ogłasza zmianę nazwy na JLL i wprowadzenie odświeżonego logo.

Nowa nazwa i logo są:

  • Łatwo rozpoznawalne w komunikacji globalnej
  • Łatwe do zapamiętania i wymówienia w wielu językach
  • Odpowiednie do zastosowania w aplikacjach cyfrowych i komunikacji za pośrednictwem kanałów mobilnych

Skrócenie nazwy Jones Lang LaSalle do JLL jest naturalnym etapem w rozwoju firmy działającej na skalę globalną, na wielu rynkach i wyróżniającej się doświadczeniem w obszarze nieruchomości.

Charles Doyle, Chief Marketing and Communications Officer, JLL, komentuje: "Pomimo zmiany nazwy, nasza kultura organizacyjna, wartości i najwyższa jakość usług świadczonych na rzecz klientów pozostają bez zmian. Nowa, uniwersalna i krótka nazwa ma szereg zalet, przede wszystkim jest łatwa do wymówienia, zapamiętania i ekspozycji. To dla nas bardzo istotne, jako że działamy na rynkach nieruchomości całego świata".

 140305.nowe.logo.01.500x

Aneta Parzuchowska, Dyrektor Działu Marketingu w Europie Środkowo - Wschodniej, JLL, wyjaśnia: "Zmiana nazwy to również wyraz dopasowania się do różnych stylów i kanałów komunikacji na świecie, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które wykorzystują nowoczesne technologie i aplikacje mobilne".

Charles Doyle dodaje: "Logo JLL oddaje charakter marki. Symbolizuje globalny zasięg firmy wyrastającej z lokalnych korzeni, doświadczenie, ekspertyzę oraz bliską współpracę z klientami".

Zmiany w zapisie nazwy i logo JLL zostaną wdrożone na całym świecie w ciągu dwóch lat. Nazwa prawna firmy - Jones Lang LaSalle Incorporated (w Polsce - Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.) oraz nazwa jej spółki zależnej - LaSalle Investment Management pozostają bez zmian.

Źródło: Jones Lang LaSalle

Udostępnij artykuł: