Józef Wancer doradcą Deloitte

Kadry

Z początkiem sierpnia Józef Wancer, wieloletni prezes zarządu Banku BPH, objął funkcję doradcy zarządu Deloitte. Józef Wancer będzie doradzał firmie Deloitte w zakresie praktycznych aspektów funkcjonowania sektora usług finansowych oraz reprezentował firmę w publicznej dyskusji na temat zagadnień związanych z sektorem finansowym.

„Bardzo cieszymy się, że Józef Wancer zdecydował się na współpracę z Deloitte. Jego ogromna wiedza i bezcenne doświadczenie na rynku finansowym to duży atut. Wierzymy, że dzięki temu będziemy mogli oferować naszym klientom usługi jeszcze wyższej jakości” – powiedział Marek Metrycki, prezes Deloitte w Polsce.

Józef Wancer urodził się w 1942 r. Ukończył studia ekonomiczne w The City College of New York University oraz Webster University in Saint Louis Missouri (Master of Arts, Human Relations and Management). Przez 25 lata pracował w Citibank of New York na stanowisku wiceprezesa, a także na kierowniczych stanowiskach w jednostkach tego banku, m.in. w: Japonii, Austrii, Wielkiej Brytanii i Francji. W latach 1995-2000 był wiceprezesem i prezesem zarządu Raiffeisen Centrobank w Warszawie. Od 1 marca 2000 r. Józef Wancer był prezesem zarządu Banku BPH.

Deloitte

Udostępnij artykuł: