Jubileuszowa Gala: Bankowość to też sztuka

BANK 2011/05

Od dawien dawna banki, obok codziennej komercyjnej działalności, kultywują - nie chwaląc się tym głośno - dobre tradycje mecenatu. Od zawsze towarzyszą artystom (nierzadko przy tym mając w swych szeregach utalentowanych artystycznie pracowników), zaś artyści chętnie uświetniają swoimi występami wszelkiego rodzaju uroczystości i jubileusze bankowe, a także ważniejsze spotkania środowiska bankowego.

Karolina Kowalczyk

Związek Banków Polskich tak przy okazji walnych zgromadzeń, jak i podczas rozmaitych spotkań przedstawicieli środowiska w Klubie Bankowca, podkreśla związek bankowości z kulturą. Nie tylko werbalnie, także organizując koncerty i recitale. Wraz z nami wszelkie bankowe rocznice święcili uznani i utalentowani polscy artyści, m.in. Małgorzata Walewska, Wojciech Młynarski, Hanna Banaszak wraz z Januszem Stroblem, Krystyna Prońko, Michał Bajor, Edyta Geppert, Hanna Śleszyńska, Robert Rozmus, Piotr Gąsowski, Tadeusz Woźniak z żoną Jolantą Majchrzak- Woźniak, Marek Majewski i wielu innych. Bywał też na nich znakomity znawca muzyki – Bogusław Kaczyński.

Podtrzymując tę piękną tradycję współdziałania bankowości i sztuki, a jednocześnie chcąc uatrakcyjnić ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: