Jutro poznamy zwycięzców Imagine Cup 2012!

Polecamy

Już jutro dowiemy się, kto wygrał tegoroczną, jubileuszową, 10-tą edycję największego konkursu technologicznego dla studentów z całego świata - Imagine Cup 2012. Gala, na której ogłoszeni i udekorowani zostaną zwycięzcy we wszystkich kategoriach rozpocznie się 10 lipca o godzinie 7:00 naszego czasu, a relacja na żywo będzie dostępna tutaj.

Po ogłoszeniu finałowej dwudziestki 7 lipca, zespoły startujące w kategorii Projektowanie Oprogramowania przedstawiły swoje innowacyjne rozwiązania sędziom. Poprzez projekty oszczędzania energii lub też takie, które pomagają osobom niedosłyszącym, studenci udowodnili, że są to realne pomysły rozwiązania niektórych najtrudniejszych problemów ludzkości. Sześć zespołów wymienionych poniżej zakwalifikowało się do ścisłego finału. Każda drużyna zaprezentuje swoje projekty nowemu jury, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni wtorek na uroczystej Gali już jutro.

120907.imagine.cup.01.550x240

Tak finałowa szóstka cieszyła się podczas ogłoszenia wyników:

120907.imagine.cup.02.450x317

Polskie drużyny, które wciąż walczą o najwyższe miejsca na podium to:

  1. Zespół Flexify reprezentuje Polskę w kategorii Kinect Fun Labs Challenge z projektem Reh the Dragon.
  2. Zespół The Stack w osobie Karola Stosika, który będzie konkurował o pierwsze miejsce na podium w kategorii Windows Phone Challenge z projektem ZZ Braille Reader.

Materiały foto i wideo dotyczące polskich zespołów są dostępne TUTAJ.

Więcej informacji o konkursie Imagine Cup można także znaleźć na stronie www.imaginecup.pl.

Udostępnij artykuł: