Już dziś kolejne dwie nowe lokaty Hit Tygodnia na platformie bossa bank

Bankowość

Co tydzień w poniedziałek na bossabanku pojawiać się będą dwie nowe oferty specjalne o nazwie Hit Tygodnia. Od 17 do 23 marca dostępne są: 1-miesięczna lokata 3 proc. oraz 6-miesięczna 3,5 proc. w skali roku.

Logo Banku Ochrony Środowiska
Logo Banku Ochrony Środowiska Fot. Materiały prasowe

Co tydzień w poniedziałek na bossabanku pojawiać się będą dwie nowe oferty specjalne o nazwie Hit Tygodnia. Od 17 do 23 marca dostępne są: 1-miesięczna lokata 3 proc. oraz 6-miesięczna 3,5 proc. w skali roku.

Najnowsza oferta depozytowa bossabanku wystartowała w poniedziałek, 10 marca. Począwszy od tej daty, w każdy poniedziałek swoją premierę będą miały dwa nowe depozyty z atrakcyjnym oprocentowaniem. Będą one dostępne na platformie przez siedem dni. Po tygodniu będą zastępowane kolejnymi dwiema lokatami. Aktualna promocja Hit Tygodnia to lokaty: 1-miesięczna, z oprocentowaniem środków w wysokości 3% w skali roku oraz 6-miesięczna - oferującą 3,5% w skali roku.

Na każdej lokacie oferowanej w ramach akcji Hit Tygodnia można zdeponować od 1 tys. zł do 50 tys. zł. Jeden klient może co tydzień założyć dwa depozyty o różnych terminach zapadalności. (posiadacze lokat w BOŚ Banku lub na platformie bossabank muszą zdeponować nowe środki).

Produkty depozytowe to nie jedyny wyróżnik platformy bossabank. Obok lokat dostępna jest także szeroka oferta innych produktów oszczędnościowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych (około 200 funduszy). Umożliwia ona klientom tworzenie własnych, indywidualnych portfeli oszczędnościowo-inwestycyjnych.

Aby w pełni korzystać z możliwości platformy wystarczy założyć bezpłatne e-KONTO bossabank, oferujące bezprowizyjne przelewy składane za pośrednictwem BOŚBank24 Twoje e-Konto, oraz wypłaty z bankomatów usytuowanych przy placówkach BOŚ Banku (darmowe są również dwie pierwsze wypłaty z innych bankomatów na terenie całego kraju). Posiadacz rachunku otrzymuje również dostęp do pakietu ubezpieczeń NNW z assistance medycznym.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska S.A.

Udostępnij artykuł: