Kampania „Szacunek i Wsparcie”

Bankowość

Powrót do rzeczywistości po misji to prawdziwe wyzwanie. Najtrudniej jest gdy nie możesz na nikogo liczyć - tak mówią szczecińscy żołnierze i weterani misji w Afganistanie.Każdy żołnierz to inna historia. Jest ich wiele. Nie zdajecie sobie nawet sprawy, jak wiele.

W związku z tym, że jesteśmy bankiem polskim, poczuliśmy potrzebę wspierania tego wydarzenia – powiedziała Katarzyna Marks, dyrektor GBS Banku, oddziału II w Szczecinie – Nie ukrywamy, że jesteśmy pełni podziwu rozmachowi całej akcji. Cieszymy się, że tak dużo osób znanych zaangażowało się w ten projekt. Czujemy więź, która tworzy nić porozumienia między osobami z różnych branż. Jesteśmy zaszczyceni, że choć w niewielkim stopniu mogliśmy pomóc.

W kampanii „Szacunek i Wsparcie” wezmą udział weterani oraz aktorzy, muzycy i sportowcy, a  wśród nich Łukasz Piszczek i Monika Pyrek, która powiedziała – Jakoś od razu poczułam, że powinnam to zrobić, że powinna się zaangażować. Wydaje, mi się że los sportowców i żołnierzy jest zbliżony.

Przypominamy, że do akcji włączyli się również m.in. aktorzy: Małgorzata Kożuchowska i Cezary Żak, koszykarz NBA Marcin Gortat, rajdowy mistrz Europy Krzysztof Hołowczyc oraz piosenkarka Tatiana Okupnik. Co o akcji powiedział Krzysztof Hołowczyc?

Jestem zaszczycony, że mogłem wesprzeć tę wyjątkową akcję, która propaguje poważanie dla żołnierzy, munduru i Polski. Hasło kampanii opisuje całą jej ideę. To pierwsza tego typu akcja w naszym kraju, mam nadzieję, że dotrze do każdego i uświadomi nam wszystkim, jak ważne jest wsparcie dla weteranów i ich rodzin.

Spoty z udziałem gwiazd i żołnierzy pojawią się w mediach pod koniec kwietnia. Na miesiąc przed Dniem Weterana, który przypada na 29 maja.

Galeria zdjęć.

Źródło: GBS Barlinek

Udostępnij artykuł: