Kantor Walutowy Alior Banku uznany za najlepszy kantor dostępny online

Z rynku

Kantor Walutowy Alior Banku otrzymał prestiżowy tytuł Kantor Online w konkursie Invest Cuffs 2020. Nagrodę przyznano podczas uroczystej gali na Stadionie Narodowym w Warszawie. Kantor Walutowy Alior Banku, który umożliwia zdalną wymianę walut, był pierwszą tego typu usługą na polskim rynku bankowym.

Alior Bank - Logo
Alior Bank - Logo (źródło: Alior Bank)

Kantor Walutowy Alior Banku otrzymał prestiżowy tytuł Kantor Online w konkursie Invest Cuffs 2020. Nagrodę przyznano podczas uroczystej gali na Stadionie Narodowym w Warszawie. Kantor Walutowy Alior Banku, który umożliwia zdalną wymianę walut, był pierwszą tego typu usługą na polskim rynku bankowym.

#KantorWalutowy @AliorBankSA otrzymał tytuł Kantor Online w konkursie #InvestCuffs 2020 #AliorBank

W finale tegorocznej edycji Konkursu Invest Cuffs 2020, który odbył się w piątek 18 września w Warszawie, przedstawiciele Alior Banku odebrali statuetkę za najlepszy produkt w kategorii Kantor Online 2019 r. Spośród pięciu innych platform, oferujących podobne usługi internauci wybrali Kantor Walutowy Alior Banku. To pierwsze bankowe rozwiązanie, umożliwiające wymianę walut online, jest dostępne dla klientów od 2012 roku. Usługa umożliwia wygodne i szybkie zawieranie transakcji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, oferując przy tym konkurencyjne kursy wymiany walut. Dodatkowo, Kantor Walutowy Alior Banku pozwala na otwarcie i bezpłatne prowadzenie rachunku w 23 walutach, obsługuje płatności nawet w 160 walutach, w tym w PLN oraz umożliwia zamówienie karty wielowalutowej do konta.

Czytaj także: Alior Bank: sprzedaż kart kredytowych wzrosła o 127 proc. rdr od stycznia do sierpnia 2020 r. >>>

– Cieszymy się, że oferowane przez nas rozwiązanie znalazło uznanie wśród internautów. Przyznana nagroda jest potwierdzeniem słuszności naszych działań oraz motorem do dalszego doskonalenia i rozbudowania naszej oferty produktowej. Staramy się dostarczać klientom elastyczne i dopasowane do różnych potrzeb i oczekiwań usługi. W tym roku udostępniliśmy klientom Kantoru Walutowego możliwość szybkiego zasilenia konta przy pomocy dowolnej karty debetowej oraz kredytowej. Dzięki usłudze zakupy w sklepach stacjonarnych bądź internetowych, opłacenie hotelu czy szybki przelew walutowy odbywają się szybko i bezstresowo dla podróżujących – mówi Tomasz Dośpiał, Dyrektor Działu Walutowych Platform Transakcyjnych w Alior Banku.

Invest Cuffs to największy kongres inwestycyjny w Europie

Celem przedsięwzięcia jest uhonorowanie osób i instytucji mających największy wpływ na rozwój rynków finansowych w Polsce. Organizatorem i pomysłodawcą konkursu jest Fundacja Invest Cuffs – Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych. Od ponad pięciu lat kapituła konkursowa wyłania nominowanych w poszczególnych kategoriach, następnie zwycięzców konkursu wybierają internauci w otwartym głosowaniu drogą elektroniczną. W tegorocznej edycji nagrody były przyznawane w 21 kategoriach. 

Źródło: Alior Bank
Udostępnij artykuł: