„Kapitalna Para” w eurobanku – połączenie lokaty bankowej i inwestycji w fundusz

Bankowość

Nowy produkt jest połączeniem promocyjnej lokaty z promocyjnym oprocentowaniem i  inwestycji w fundusz. Pieniądze powierzone bankowi przez klienta w połowie przeznaczone są na lokatę, a w połowie na zakup jednostek uczestnictwa funduszu inwestycyjnego.

Oferta zapewnia wysoki zysk z lokaty oraz daje możliwość pomnożenia środków zainwestowanych w fundusz inwestycyjny. Minimalna kwota inwestycji to 5.000 zł, maksymalna – uzależniona jest od klienta. Połowa tych środków jest przeznaczana na nieodnawialną 4-miesięczną lokatę o atrakcyjnym oprocentowaniu 5% w skali roku. Pozostała część inwestowana jest w wybrany przez klienta jeden z czterech subfunduszy Amundi Parasolowego FIO o zróżnicowanych strategiach oraz sugerowanych okresach inwestycyjnych (w ofercie znajdują się: Amundi Akcji Małych i Średnich Spółek, Amundi Akcyjny, Amundi Stabilnego Wzrostu, Amundi Zrównoważony). Co ważne, w ramach promocji nie jest pobierana opłata za nabycie jednostek funduszu.

Promocja “Kapitalna Para” dostępna jest w placówkach eurobanku w okresie od 04.03.2015 do 30.04.2015. Klient ma możliwość otwarcia dowolnej liczby lokat z funduszem.

Źródło: eurobank

Udostępnij artykuł: