Karol Milewski dołącza do zarządu Omnipack

Kadry

Ze spółką Omnipack związany jest od samego początku - jest jej współzałożycielem, a do niedawna członkiem rady nadzorczej. Dziś Karol Milewski dołącza do zespołu operacyjnie jako Chief Commercial Officer.

Karol Milewski z Omnipack
Karol Milewski Fot. Omnipack

Ze spółką Omnipack związany jest od samego początku - jest jej współzałożycielem, a do niedawna członkiem rady nadzorczej. Dziś Karol Milewski dołącza do zespołu operacyjnie jako Chief Commercial Officer.

Ze spółką #Omnipack Karol Milewski związany jest od samego początku - jest jej współzałożycielem, a do niedawna członkiem rady nadzorczej

Karol Milewski jest przedsiębiorcą i inwestorem związanym z branżą digital od początku swojej kariery. Ma na swoim koncie zbudowanie od zera dwóch rentownych biznesów B2B z udanym exitem (Groupon Polska i iProspect - wcześniej Marketing Wizards).

Doświadczenie zawodowe

Od 2016 roku pełnił w Polsce funkcję prezesa zarządu iProspect - lidera digital marketingu na świecie. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na wielu rynkach europejskich w InPost i PayPal, zna rynek usług dla e-commerce zarówno od strony marketingowej i sprzedażowej, jak również procesowej i logistycznej.Prywatnie tata Natalii, Kamili i Oli oraz zapalony żeglarz regatowy i narciarz.

- Karol to topowy specjalista w Polsce w obszarze digital marketingu i sprzedaży B2B, dlatego bardzo się cieszę, że wzmocni nasz zespół. Dzięki temu osiągniemy jeszcze ambitniejsze cele biznesowe w Polsce i na świecie - mówi Tomek Kasperski, CEO & Founder Omnipack. - Fakt, że Karol jest z nami od początku i dokładnie zna biznes jest dla mnie dodatkowym potwierdzeniem, że oferta Omnipack ma ogromny potencjał międzynarodowy, dowodem wiary w biznes i wspólnej wizji dalszego wzrostu.

Rozwój procesów sprzedażowych, marketingu i współpraca z partnerami

Jako CCO Omnipack Karol Milewski planuje skupić się przede wszystkim na rozwoju procesów sprzedażowych, marketingu i współpracy z partnerami.- Jestem bardzo podekscytowany perspektywą, jaką ma przed sobą Omnipack i pod wielkim wrażeniem produktu, który udało nam się w spółce zbudować - przede wszystkim dzięki doświadczonemu zespołowi pod wodzą Tomka Kasperskiego i Rafała Szcześniewskiego - mówi Karol Milewski. - Bardzo wierzę w produkt oparty o mocne fundamenty technologiczne, który rozwiązuje kompleksowy problem logistyki (fulfillmentu) w firmach e-commerce w Europie. Obecnie jesteśmy na świetnej trajektorii i cieszę się, że będę pracował z tak utalentowanym zespołem - podkreśla.
Źródło: Omnipack
Udostępnij artykuł: