Karolina Miłaszewska

Banki, Firmy, Instytucje - Kadry

Członek Rady Związku Związek Banków Polskich CaixaBank SA (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

Członek Rady Związku Związek Banków Polskich CaixaBank SA (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

Aktualnie wicedyrektor oddziału CaixaBank, S.A. (Spółka Akcyjna) w Polsce odpowiedzialna za część operacyjną.

Absolwentka Uniwersytetu SWPS (kierunek: psychologia) oraz Szkoły Głównej Handlowej – MBA Academy i studiów podyplomowych w zakresie bankowości. Brała udział w programach organizowanych przez Harvard Kennedy School of Governance, IE Business School i IESE Business School – University of Navarra.

Doświadczenie w sektorze bankowym zdobywała w BRE Banku S.A. gdzie od 2001 roku zaczynała pracę w Zespole Bankowości Korporacyjnej, dochodząc stopniowo do stanowiska wicedyrektora bankowości korporacyjnej w Oddziale Regionalnymw Warszawie. Od 2007 roku związana z hiszpańskim bankiem CaixaBank, S.A. gdzie jako wicedyrektor była zaangażowana w otwarcie Oddziału w Polsce i odpowiedzialna za część sprzedażową. W marcu 2015 roku została powołana na stanowisko dyrektora nowo otwartegoPrzedstawicielstwa CaixaBank, S.A. w Nowym Jorku, którą to funkcję pełniła do lutego 2019 roku.

W 2012 roku zainicjowała w Polsce flagowy program Fundacji „la Caixa” pod nazwą „Włącz się”. W przeszłości zaangażowana również w program wolontariatu Polskiej Akcji Humanitarnej.

Udostępnij artykuł: