Karolina Mitraszewska w zarządzie Nest Banku

Kadry

Karolina Mitraszewska została powołana na Członka Zarządu Nest Banku. Od 12 lutego 2020 roku odpowiada za Pion Operacji, Logistyki, Transformacji i IT (COO).

Karolina Mitraszewska
Karolina Mitraszewska Fot. Nest Bank

Karolina Mitraszewska została powołana na Członka Zarządu Nest Banku. Od 12 lutego 2020 roku odpowiada za Pion Operacji, Logistyki, Transformacji i IT (COO).

#KarolinaMitraszewska będzie odpowiedzialna za nadzorowanie działań i procesów biznesowych w Pionie Operacji, Logistyki, Transformacji i IT #NestBank

Nowa członek zarządu Nest Banku posiada ponad 20-letnie doświadczenie w transformacji i rozwoju biznesu oraz wdrażaniu innowacji. Zajmowała kierownicze stanowiska w EY Audit, EY Business Advisory, Provident Polska, BZ WBK, Santander Bank. Karolina jest doktorem nauk ekonomicznych, wykładowcą SWPS, absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, Copenhagen University i SWPS. Ukończyła również Personal Leadership Programme w ICAN Institute.

Czytaj także: Agnieszka Porębska-Kość w zarządzie Nest Banku >>>

Karolina Mitraszewska dołączyła do zespołu Nest Banku w 2018 roku przejmując odpowiedzialność za operacje, logistykę i transformację biznesu

- Karolina dała się poznać jako skuteczny menedżer i specjalista w zakresie transformacji i rozwoju biznesu. Doceniamy skuteczność, z jaką potrafi wykorzystywać swoje doświadczenie zawodowe w budowaniu efektywnych rozwiązań biznesowych – mówi Marek Kulczycki, Prezes Zarządu Nest Banku.

Karolina Mitraszewska odpowiedzialna za nadzorowanie działań i procesów biznesowych w Pionie Operacji, Logistyki, Transformacji i IT

Jako Członek Zarządu Nest Banku Karolina Mitraszewska będzie odpowiedzialna za nadzorowanie działań i procesów biznesowych w Pionie Operacji, Logistyki, Transformacji i IT.

- Nest Bank potrzebuje silnych liderów. Karolina udowodniła, że możliwe jest wprowadzanie zmian, które podnoszą efektywność organizacyjną banku na każdym poziomie działalności - mówi Jacek Kseń, Przewodniczący Rady Nadzorczej.

W Nest Banku możemy działać zwinniej niż w wielkich bankach i być bliżej klienta. Mocno stawiamy na wygodne rozwiązania, wspierane przez technologie i oferujące dodatkową wartość dla klienta. Nominację do zarządu odbieram jako docenienie mojej dotychczasowej pracy oraz szansę na jeszcze większe zaangażowanie się w rozwój banku– mówi Karolina Mitraszewska.

Źródło: Nest Bank
Udostępnij artykuł: