Karta kredytowa rok bez opłat i tablet do wygrania

Bankowość

Citi Handlowy staje się coraz bardziej aktywny online, także jeśli chodzi o akwizycję nowych klientów. Bank rusza właśnie z limitowaną ofertą karty kredytowej, którą udostępni na portalu zakupów grupowych Groupon.

Citi Handlowy staje się coraz bardziej aktywny online, także jeśli chodzi o akwizycję nowych klientów. Bank rusza właśnie z limitowaną ofertą karty kredytowej, którą udostępni na portalu zakupów grupowych Groupon.

W pierwszym roku korzystanie z karty jest bezpłatne. Dodatkowo, osoby, które skorzystają z oferty będą mogły wziąć udział w konkursie i wygrać tablet Samsung Galaxy Tab3 T110 Lite. To pierwsza taka oferta na Grouponie, gdzie bank oferuje nie tylko produkt na specjalnych warunkach, ale także możliwość wygrania atrakcyjnej nagrody.

- To już kolejna oferta naszej karty na portalu zakupów grupowych, a pierwsza w której można wygrać tak atrakcyjną nagrodę.  Aby skorzystać z oferty trzeba wykupić kupon o wartości 5 zł na portalu Groupon.pl., a następnie do 31 marca złożyć wniosek internetowy o wydanie karty kredytowej - wyjaśnia Katarzyna Józefowicz, Szefowa Pionu Zarządzania Produktami Kredytowymi w Citi Handlowy.

- Osoba, która kupi kartę kredytową za pośrednictwem Groupon.pl jest zwolniona z opłaty rocznej w pierwszym roku jej użytkowania i nie płaci za jej wydanie. Standardowo opłata za kartę wynosi 96 zł Sliver, 216 zł Gold, 324 zł Platinum w skali roku. To duża korzyść i oszczędność dla klienta - dodaje.

Dodatkowo każdy kupon zakupiony na portalu upoważnia do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest tablet Samsung Galaxy Tab3 T110 Lite. Nagrodę otrzyma pierwsze 1750 osób, które w ciągu 30 dni od daty otrzymania karty wykonają kartą transakcje bezgotówkowe za  min. 500 zł, a także  zalogują się min. 1 raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online  pod adresem www.citibankonline.pl.

Z oferty Citi Handlowy można skorzystać od 10 do 24.03.2014. lub do wyczerpania 2 500 kuponów. W promocji  mogą wziąć udział osoby, które od 1 stycznia br. nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Regulamin oferty dostępny jest na portalu Groupon.pl oraz www.citihandlowy.pl, bezpośrednio pod LINKIEM.

Źródło: Bank Handlowy w Warszawie SA

Udostępnij artykuł: