Karta Kredytowa w Banku SMART lekka jak piórko

Bankowość

W ostatnim czasie w Banku SMART pojawił się kolejny produkt kredytowy dla Klienta indywidualnego - SMART Karta Kredytowa. Oferta Banku dynamicznie się rozwija, a dostęp do dodatkowej gotówki staje się coraz prostszy.

Karta kredytowa to dzisiaj jeden z najbardziej popularnych produktów bankowych, honorowany jako środek płatniczy na całym świecie (także w płatnościach bezstykowych). Klienci mają łatwy dostęp do gotówki, gdyż środki dostępne są w każdej chwili, bez względu na to gdzie znajduje się Klient. SMART Kartą Kredytową można również swobodnie płacić w Internecie.

SMART Karta Kredytowa jest doskonałym produktem dla klientów, którzy oczekują stałego dostępu do środków przyznanych przez Bank w ramach określonego limitu kredytowego. Produkt charakteryzuje się długim okresem, w którym Klient nie płaci odsetek za wykorzystane pieniądze.

„Jeśli w danym miesiącu pojawią się nam większe wydatki, które mogą przekroczyć dochód, z pomocą przyjdzie SMART Karta Kredytowa”- informuje Marcin Mikołajczyk z Banku SMART.

Podstawowe parametry SMART Karty Kredytowej to:

  • Limit od 1 200zł do 20 000zł,
  • 56 dni bez odsetek (dłuższy okres niż w innych bankach),
  • tylko 5zł za aktywację karty,
  • dokonywanie płatności w Polsce, na świecie oraz w Internecie, także zbliżeniowo.

Karta jest nie tylko funkcjonalna, ale również charakteryzuje się ciekawą grafiką.

Bank SMART stawia na rozwiązania dostosowane do potrzeb Klientów. Banki są dla ludzi, a nie odwrotnie. SMART Karta Kredytowa jest produktem dla nowoczesnych osób, które na co dzień potrzebują elastycznego partnera w finansach.

Źródło: FM Bank PBP S.A.

Udostępnij artykuł: