Katarzyna Budnicka w zarządzie Mennicy Polskiej

Kadry

Rada nadzorcza Mennicy Polskiej powołała Katarzynę Budnicką do pełnienia funkcji członka zarządu ds. pionu płatności elektronicznych, podała spółka.

Mennica Polska - Logo
Źródło: Mennica Polska

Rada nadzorcza Mennicy Polskiej powołała Katarzynę Budnicką do pełnienia funkcji członka zarządu ds. pionu płatności elektronicznych, podała spółka.

"Katarzyna Budnicka karierę zawodową rozpoczęła w Mennicy Polskiej w dziale rozwoju płatności elektronicznych w marcu 2011 r. jako specjalista ds. realizacji projektów. Początkowo była odpowiedzialna za pozyskiwanie oraz wdrażanie projektów z zakresu elektronicznych systemów poboru opłat. W roku 2014 została głównym specjalistą ds. realizacji projektów przejmując tym samym nadzór nad kluczowymi projektami w obrębie pionu płatności elektronicznych. Następnie w 2015r. objęła funkcję zastępcy dyrektora ds. płatności elektronicznych, gdzie do jej obowiązków należał bezpośredni nadzór nad działami funkcjonującymi w ramach pionu płatności elektronicznych. W roku 2019 objęła funkcję dyrektora ds. płatności elektronicznych" - czytamy w komunikacie.

Czytaj także: Tego jeszcze w Polsce nie było: Mennica Polska i Mastercard wdrożyły bilet okresowy na zbliżeniowej karcie płatniczej >>>

Mennica Polska, uznawana za jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie mennic na świecie, jest czołowym producentem monet i numizmatów w Polsce oraz Europie. Jest także jedynym producentem sztabek złota inwestycyjnego w Polsce oraz liderem w zakresie wdrażania, obsługi i rozwoju systemów karty miejskiej. Ponadto realizuje inwestycje deweloperskie w Warszawie. Spółka jest notowana na GPW od 1998 r.

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: