Kinga Paździorko nowym menedżerem ds. Personalnych w Savills

Kadry

Savills, międzynarodowa agencja doradcza na rynku nieruchomości, powołała Kingę Paździorko na stanowisko menedżera ds. personalnych, z siedzibą w Warszawie. Kinga będzie odpowiadała m.in. za opracowanie i realizację strategii zasobów ludzkich, prowadzenie procesów rekrutacyjnych, współpracę z zarządem firmy, określanie potrzeb szkoleniowych oraz rozwiązywanie spraw pracowniczych. Dodatkowo, Kinga będzie nadzorowała realizację projektów z zakresu zarządzania marką pracodawcy (Employer Branding) i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR).

Kinga posiada 9-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Do Savills dołączyła z Citibank Europe, gdzie zajmowała się doradztwem i opracowywaniem polityki wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych w 9 krajach regionów CEE i CIS. W Centrum Usług Wspólnych firmy Schneider-Electric odpowiadała m.in. za obszar Mobilności Międzynarodowej w ramach rozwoju ścieżek karier. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w firmie Hewlett Packard EMEA Delivery Center we Wrocławiu, gdzie poszerzała wiedzę i doświadczenie z zakresu administracji personalnej, płacowej, szkoleń i rekrutacji.

Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills w Polsce, mówi: „Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączyła tak doświadczona osoba. Liczymy, że z pomocą Kingi wesprzemy rozwój zawodowy naszych pracowników, by ich rosnące umiejętności i kwalifikacje były źródłem satysfakcji ich samych i naszych klientów oraz by przełożyły się na sukces Savills na rynku.”

Kinga ukończyła studia magisterskie z zakresu psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim.

Katarzyna Nosal
ACIM Marketing and PR Manager
Savills Sp. z o.o.

Udostępnij artykuł: