Klienci Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Krakowie mogą już korzystać z terminali PayTel

Bankowość spółdzielcza / Bezgotówkowo

PayTel od listopada nawiązał współpracę z Bankiem Spółdzielczym Rzemiosła w Krakowie. Od 26 listopada klienci biznesowi będą mogli zawrzeć umowę z PayTel na płatności bezgotówkowe w każdej z 50 placówek Banku, a terminal płatniczy w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego otrzymają za 0 zł.

terminal
Źródło: PayTel SA

PayTel od listopada nawiązał współpracę z Bankiem Spółdzielczym Rzemiosła w Krakowie. Od 26 listopada klienci biznesowi będą mogli zawrzeć umowę z PayTel na płatności bezgotówkowe w każdej z 50 placówek Banku, a terminal płatniczy w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego otrzymają za 0 zł.

PayTel, jako agent rozliczeniowy, oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań w zakresie akceptacji płatności bezgotówkowych oraz bogatą paletę terminali płatniczych.

Dzięki partnerstwu z Bankiem Spółdzielczym Rzemiosła w Krakowie, klienci Banku, którzy do tej pory nie przyjmowali płatności bezgotówkowych, będą mogli w placówkach Banku zawrzeć umowę na akceptację płatności oraz terminale płatnicze PayTel przez rok bez żadnych opłat.

Transakcje bezgotówkowe to przyszłość i warto już dziś ułatwić swoim klientom dostęp do szybkich i bezpiecznych płatności.

Klienci Banku, którzy mają już terminale płatnicze, otrzymają konkurencyjne warunki prowizyjne.

To dobra wiadomość zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw, które z takich rozwiązań w swoim biznesie jeszcze nie korzystają.

Czytaj także: Ważna decyzja Komisji Europejskiej dla małych banków i ich klientów

Polska jest jednym ze światowych liderów płatności bezgotówkowych. Jednak, jak wynika z badania Związku Banków Polskich „Płatności bezgotówkowe oczami Polaków 2020”, dla ponad 60% osób problem stanowi niedostateczna dostępność płatności bezgotówkowych na targach czy bazarach.

54% Polaków (a aż 57% mieszkańców wsi) jest także zdania, że w okresie pandemii wzrosła liczba punktów handlowo-usługowych, w których może zapłacić kartą, a przy tym 38% znacznie ograniczyło płacenie gotówką w tym czasie.

Polacy stosują się do zaleceń epidemiologów i chętniej korzystają z bezpiecznych oraz wygodnych płatności bezgotówkowych i zbliżeniowych. Pewne nawyki, które pandemia utrwala, zostaną z nami.

Wsparcie dla biznesu w czasie pandemii

W związku z tym rynek płatności bezgotówkowych będzie nadal rósł. Warto więc ułatwić klientom możliwość płacenia kartą, a jednocześnie wzmacniać swój biznes w trudnych dla handlu czasach.

‒ Jestem dumny z faktu, że Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie, jeden z największych banków spółdzielczych w Polsce staje się kolejnym ważnym Partnerem PayTel, w zakresie oferowania terminali płatniczych i usług płatniczych dla swoich klientów.

Współpraca z sektorem bankowym jest dla nas bardzo ważna.

Stopniowo rozszerzamy dostęp do oferty dla małych i średnich przedsiębiorstw z pomocą naszych partnerów bankowych, zarówno banków spółdzielczych, jak i komercyjnych.

Współpraca z sektorem bankowym jest dla nas bardzo ważna i cieszymy się, że klienci Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Krakowie będą mieli dostęp do naszych usług ‒ powiedział Adam Tencza, Członek Zarządu PayTel SA.

Czytaj także: Osiemnaście rekomendacji i zaleceń dla banków spółdzielczych

Ułatwienie dla klientów Banku Spółdzielczego Rzemiosła

‒ Cieszymy się z naszej współpracy z firmą PayTel. Teraz klienci będą mogli w oddziale naszego Banku podpisać umowę i otrzymać bezpłatnie terminal płatniczy do wsparcia ich biznesu.

Transakcje bezgotówkowe to przyszłość i warto już dziś ułatwić swoim klientom dostęp do szybkich i bezpiecznych płatności – powiedział Paweł Kulak, prezes Zarządu Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Krakowie.

Możliwość podpisania umowy na płatności bezgotówkowe i uzyskanie terminala PayTel są dostępne dla klientów Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Krakowie od listopada 2020 roku.

Źródło: PayTel SA
Udostępnij artykuł: