Klienci Skandii jadą na Tour de Pologne

Finanse i gospodarka

Z okazji jubileuszu 70-lecia Tour de Pologne Skandia Życie przygotowała dla swoich klientów specjalną strefę kibica na mecie poszczególnych etapów.

W tym wyjątkowym miejscu fani kolarskich wyścigów będą mogli na żywo doświadczać sportowych emocji, jak również spotkać się z ekspertami Skandii i skorzystać z porad w zakresie finansów osobistych.

Dzięki dostępowi do strefy VIP oraz zaplecza wyścigu uczestnicy poznają kulisy Tour de Pologne i spotkają się z gwiazdami kolarstwa. Goście otrzymają pakiety kibica, jak również będą mogli przejechać się samochodem sędziowskim po trasie wyścigu oraz przeżyć niezwykłe doznania kulinarne serwowane przez mistrza kuchni.

Podczas Tour de Pologne klienci będą mieli okazję spotkać się z doradcą, który przedstawi szczegółowe informacje dotyczące oferty produktów i usług Skandii. Ponadto, możliwe będzie sprawdzenie swojej kondycji finansowej oraz poznanie praktycznych porad nt. efektywnego zarządzania umową i korzystania z aplikacji mobilnych Skandii.

Do udziału w kibicowaniu zawodnikom Tour de Pologne zaproszono wszystkich klientów, którzy wypełnili formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej.

Źródło: PIU

Udostępnij artykuł: