KNF zatwierdziła prospekt BoomBit w związku z planowanym debiutem na GPW

Gospodarka

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) - Logo
Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) - Logo (źródło: KNF)

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny BoomBit w związku z planowaną ofertą publiczną i ubieganiem się o wprowadzenie akcji do obrotu na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, podała spółka. BoomBit planuje publikację prospektu na 8 kwietnia, debiut giełdowy na maj.

#KNF zatwierdziła prospekt emisyjny #BoomBit w związku z planowaną ofertą publiczną i ubieganiem się o wprowadzenie akcji do obrotu na głównym rynku @GPW_WSExchange #giełda

„Jesteśmy przekonani, że to dobry moment, by wejść na giełdę. Pozwoli nam to uzyskać rynkową wycenę naszej grupy, a także pozyskać środki na dalszy dynamiczny rozwój. Choć bez wątpienia czujemy się spółką globalną, o czym świadczy nasz międzynarodowy zespół i miejsca, w których nasi pracownicy są obecni – nasze korzenie są polskie, dlatego nie mieliśmy wątpliwości, że chcemy zadebiutować właśnie na warszawskim parkiecie” – powiedział prezes Marcin Olejarz, cytowany w komunikacie.

Spółka w 100% „data driven”

„Poza ogromnym doświadczeniem i międzynarodowym zespołem, tym, co wyróżnia nas od innych notowanych na GPW wydawców i deweloperów jest fakt, iż jesteśmy spółką w 100% „data driven”. Oznacza to, że nasze działania opieramy na dogłębnej analizie danych od samego początku procesu produkcji gier, co znacząco zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu naszych projektów” – dodał wiceprezes Hannibal Soares.

Oferującym, współprowadzącym księgę popytu i doradcą finansowym w procesie jest Vestor Dom Maklerski. współoferującym jest Biuro Maklerskie Alior Banku, natomiast funkcję współprowadzącego księgę popytu pełnić będzie Trigon Dom Maklerski. Doradcą prawnym spółki w tym projekcie jest Kancelaria SSW Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy.

BoomBit to polski deweloper i wydawca gier na platformy mobilne.

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: