Kolejny Sponsor Unibaksu Toruń

Bankowość / Finanse i gospodarka

SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu oraz klub żużlowy Unibax Toruń podpisali umowę sponsorską na sezon 2013. Jest to przedłużenie trwającej od dawna współpracy.

– To już siódmy rok naszej współpracy mającej podłoże nie tylko wizerunkowe, ale również biznesowe. Cieszę się, że nasza współpraca układa się dobrze niezależnie od warunków zewnętrznych – mam tu na myśli zarówno formę żużlowców, jak i nieco trudniejsze warunki gospodarcze. To pokazuje w jaki sposób podchodzimy do naszych partnerów i sposobu współpracy. Chciałbym życzyć wszystkim sympatykom „czarnego sportu” wielu pozytywnych emocji w nadchodzącym sezonie – powiedział Grzegorz Flanz, Wiceprezes Zarządu Banku.

– Mogę jedynie potwierdzić, że nasza współpraca z Bankiem jest wzorem do naśladowania. Partnerstwo to klucz do stabilności finansowej klubu, a to wymiernie przekłada się na osiągane wyniki. Istotną rzeczą jest również pogłębianie współpracy, a w przypadku Banku Spółdzielczego w Toruniu mamy przecież konkretne inicjatywy wiążące nasze marki. Myślę tutaj zarówno o karcie kredytowej SGB Unibax, jak i produktach depozytowych, które w latach poprzednich istniały w ofercie Banku. Mam nadzieję, że w tym roku co najmniej powtórzymy wynik z poprzedniego sezonu, czego sobie i wszystkim naszym sympatykom serdecznie życzę – powiedział Prezes Klubu KST Unibax – Mateusz Kurzawski.

Dzięki podpisanej umowie SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu będzie widoczny na stadionie (m.in. bandy dmuchane, banery reklamowe), strojach zawodników (m.in. lewy rękaw) oraz karnetach. Ponadto w nadchodzącym sezonie, oprócz wspomnianej karty kredytowej SGB Unibax, oba podmioty planują wprowadzić kolejne nieszablonowe formy współpracy.

SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu należy do czołowych banków spółdzielczych w Polsce. Jest także jednym z tych banków, które posiadają najdłuższą tradycję. 115 lat funkcjonowania na rynku uczyniło z niego podmiot wiarygodny, rozpoznawalny przez klientów, cieszący się wśród nich ogromnym zaufaniem. Poprzez sieć swoich placówek (w tym 5 położonych w samym Toruniu) odgrywa znaczącą rolę na rynku usług finansowych w województwie kujawsko-pomorskim.

Źródło: www.sportowefakty.pl

 

Udostępnij artykuł: