Komputronik Liderem Jakości w opinii konsumentów

Finanse i gospodarka

Marka Komputronik została doceniona przez konsumentów w kolejnej edycji programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2014. W kategorii "Sieci sklepów komputerowych" zdecydowanie wyprzedziła konkurencję, zajmując I miejsce.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2014 to ogólnopolski program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych jakościowo marek i produktów dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku w blisko 400 kategoriach branżowych. Coroczne badania realizowane w ramach konkursu pozwalają poznać opinie konsumentów na temat jakości wybranych produktów i usług oraz skojarzenia jakie budzą konkretne marki. Ujawniają także poziom lojalności wobec producentów i usługodawców.

Z badań konsumenckich, które w tegorocznej edycji projektu realizował Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, wynika że Komputronik jest marką znaną prawie 80% Polaków, natomiast dla co drugiej osoby jest on zdecydowanym liderem w kategorii “Sieci sklepów komputerowych”. Konsumenci docenili przede wszystkim jego dostępność, wysoką jakość oferowanych produktów oraz przystępność cen. Zwracano również uwagę na korzystne warunki gwarancyjne jakie oferuje Komputronik oraz profesjonalny serwis.

140831.konsumencki.lider.jakosci.250Prowadząc naszą działalność staramy się sprostać oczekiwaniom klientów i wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Stale poszerzamy naszą ofertę, organizujemy dla nich akcje promocyjne i konkursy. Jednym z priorytetów jest doradztwo dla naszych klientów. Z myślą o ich zadowoleniu otwieramy kolejne salony i tworzymy projekty takie jak Megastore’y. Stale rozwijamy również kanał e-commerce, który preferuje coraz więcej osób. Dlatego też niezmiernie cieszy nas, że właśnie te elementy zostały docenione przez konsumentów, jako te które wyróżniają nas na tle konkurencji, a nasza marka kojarzona jest z rzetelnością i profesjonalizmem – mówi Wojciech Buczkowski, Prezes Zarządu Komputronik S.A. Docenienie naszych starań przez konsumentów i uznanie nas za Lidera Jakości zobowiązuje i motywuje nas do dalszych działań. Z pewnością dołożymy wszelkich starań by utrzymać pozycję lidera i jeszcze nie raz pozytywnie zaskoczymy naszych klientów – dodaje.

Godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2014 nie jest pierwszym wyróżnieniem jakim może pochwalić się Komputronik. W 2013 roku został uhonorowany prestiżową nagrodą Gwiazda Jakości Obsługi 2013, zyskując najwyższy spośród konkurencji Wskaźnik Satysfakcji Konsumenta. W 2011 znalazł się wśród 100 Najprzyjaźniejszych Firm w Polsce”, zdobył również Laur Klienta 2011.

Źródło: Komputronik

Udostępnij artykuł: