Kongres Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan: Nowe standardy współpracy z fiskusem

Finanse i gospodarka

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. Czołowi eksperci podatkowi Konfederacji Lewiatan wspólnie ze specjalistami zajmującymi się rozliczeniami podatkowymi ocenią obowiązujące przepisy podatkowe oraz planowane zmiany. Skoncentrujemy się na trzech tematach, które wywołują najwięcej emocji w debacie publicznej.25 czerwca 2015 Warszawa, zespół rezydencji Belweder Klonowa, ul. Flory 2

  • Ordynacji podatkowej, która kształtuje relacje podatników z fiskusem i w konsekwencji wpływa na postawy obywateli wobec państwa. Omówimy m.in. możliwości wykorzystania technologii informatycznych tak do komunikacji z organami podatkowymi, jak i prowadzenia kontroli.
  • Podatkach dochodowych z uwzględnieniem postulatu zbliżenia wysokości wyniku finansowego w prawie bilansowym do podstawy opodatkowania. Ocenimy, czy to rzeczywiście pomysł, który będzie służył przedsiębiorcom.
  • Podatku od towarów i usług, podejmując tematykę największego obecnie wyzwania dla fiskusa, jakim jest walka z oszustwami w VAT. Odpowiemy, czy można eliminować patologie, chroniąc jednocześnie uczciwych przedsiębiorców.

Więcej informacji oraz program tutaj

Źródło: Konfederacja Lewiatan

TrzeciAkapit

CzwartyAkapit

PiatyAkapit

SzostyAkapitIKolejne

Udostępnij artykuł: