Kongres ThomasLloyd CleanTech Europe 2013

Finanse i gospodarka

1 lutego 2013 r. Frankfurt nad Menem stanie się światowym forum wymiany wiedzy oraz doświadczeń dotyczących inwestowania w sektorze energii odniawialnej. Na miedzynarodowym kongresie zorganizowanym przez Thomas Lloyd spotkają się inwestorzy oraz goście specjalni - Arnold Schwarzenegger, Lord Stern z Brentford i Szejk Abdul Aziz bin Ali Al Nuaimi, członek rodziny królewskiej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

1 lutego 2013 r. Frankfurt nad Menem stanie się światowym forum wymiany wiedzy oraz doświadczeń dotyczących inwestowania w sektorze energii odniawialnej. Na miedzynarodowym kongresie zorganizowanym przez Thomas Lloyd spotkają się inwestorzy oraz goście specjalni - Arnold Schwarzenegger, Lord Stern z Brentford i Szejk Abdul Aziz bin Ali Al Nuaimi, członek rodziny królewskiej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

ThomasLloyd, wiodąca globalna Grupa Bankowości Inwestycyjnej i Zarządzania Inwestycjami, skupiająca się na sektorach odnawialnych źródeł energii i czystych technologii, zaprasza inwestorów prywatnych i instytucjonalnych, jednostki świadczące usługi finansowe, banki i jednostki zarządzające aktywami na "Kongres ThomasLloyd Cleantech Europe" 1 lutego 2013 r. w hotelu Sheraton Frankfurt Airport we Frankfurcie nad Menem.

Grupa ThomasLloyd omówi bieżące trendy i osiągnięcia dotyczące międzynarodowych inwestycji w infrastrukturę w sektorze energii odnawialnej przy udziale ponad 1200 inwestorów i wybitnych zaproszonych prelegentów.

W ramach konferencji zaproszeni goście przedstawią społeczne i ekonomiczne skutki zmiany klimatu, globalną i ekonomiczną konieczność rozbudowy infrastruktury energii odnawialnej oraz potrzebę stworzenia odpowiednich ram gospodarczych i prawnych.

Arnold Schwarzenegger, 38. gubernator stanu Kalifornia,  ambasador walki o ochronę środowiska i czystych technologii w Stanach Zjednoczonych, omówi Znaczenie odnawialnych źródeł energii i ich długoterminowy wpływ.  Lord Nicholas Stern z Brentford, globalny ekonomista i prezes Instytutu Badawczego Grantham w Londyńskiej Szkole Ekonomii, przedstawi Strategię dla bezpieczniejszej planety,  jak zarządzać zmianami klimatycznymi i stworzyć nową erę postępu i dobrobytu. W prelekcji Szejka Abdula Aziz bin Ali Al Nuaimi, wiodącego działacza środowiskowego, znanego jako "Zielony Szejk“, zostaną przedstawione Zalety holistycznego życia i znaczenie świadomości ekologicznej.

Kongres będzie moderowany przez Sabine Christiansen,  znaną niemiecką dziennikarkę telewizyjną.

Piątek, 1 lutego 2013 r.| 11:00 -17:00
"Kongres ThomasLloyd CleanTech Europe“
Sheraton Frankfurt Airport Hotel & Conference Center
60549 Frankfurt nad Menem - Niemcy

"Dzięki Kongresowi ThomasLloyd Cleantech jako globalna spółka inwestycyjna wyznaczamy standardy dla całego sektora i aktywnie promujemy połączenie ekonomii z ekologią", zauważa Prezes i Dyrektor Generalny T.U. Michael Sieg. "Nasza wszechstronna wiedza fachowa w sektorach energii odnawialnej i czystych technologii ma swoje źródło w wymianie doświadczeń pomiędzy inwestorami, wybitnymi naukowcami i ekspertami w dziedzinie czystych technologii. Dzięki tej bezpośredniej wymianie grupa ThomasLloyd jest cieszącym się uznaniem na całym świecie liderem w dziedzinie inwestycji w infrastrukturę wspierającą czyste technologie", stwierdza Sieg.

Program

11:00 - 11:10
Sabine Christiansen | Moderator | Powitanie

11:10 - 12:05
Arnold Schwarzenegger | 38 Gubernator stanu California
Znaczenie odnawialnych źródeł energii i ich długoterminowy wpływ

12:05 - 13:00
Lord Nicholas Stern of Brentford Kt, FBA | wiodący ekonomista globalny oraz przewodniczący LSE Grantham Institute
Strategia dla bezpieczniejszej planety - jak zarządzać zmianami klimatycznymi i stworzyć nową erę postępu i dobrobytu

13:45 - 15:05
T.U. Michael Sieg | prezes i dyrektor generalny ThomasLloyd Group
Inwestycje w infrastrukturę w dziedzinie odnawialnych źródeł energii - przegląd rynku globalnego 2013

15:35 - 16:00
Jose Maria Zabaleta | Prezes, Bronzeoak Philippines Inc.
Studium przypadku inwestycyjnego Filipiny - zakłady przetwórstwa biomasy

16:00 - 16:25
Julian Clark | CTO, PowerTopia (Cambodia) Ltd
Studium przypadku inwestycyjnego Kambodża - elektrownie słoneczne

16:25 - 17:00
Sheikh Abdul Aziz bin Ali Al Nuaimi | "Zielony Szejk“ oraz członek jednej z panujących rodzin królewskich w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Zmieniając naszą przyszłość - zalety holistycznego życia i znaczenie świadomości ekologicznej

Udostępnij artykuł: