Konkurs EKO fortuna dla klientów banków spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS

Bankowość spółdzielcza

5 000 zł do wygrania codziennie przez dwa miesiące przygotowały banki spółdzielcze z Grupy BPS i Bank BPS dla klientów, którzy wezmą kredyt gotówkowy na cele ekologiczne i zdecydują się na udział w konkursie internetowym EKO fortuna ‒ poinformował w komunikacie Bank.

EKO fortuna
Źródło: Bank BPS

5 000 zł do wygrania codziennie przez dwa miesiące przygotowały banki spółdzielcze z Grupy BPS i Bank BPS dla klientów, którzy wezmą kredyt gotówkowy na cele ekologiczne i zdecydują się na udział w konkursie internetowym EKO fortuna ‒ poinformował w komunikacie Bank.

Warunkiem udziału w konkursie jest skorzystanie z oferty kredytów gotówkowych na cele ekologiczne w jednym z Banków Spółdzielczych z Grupy BPS lub w Banku BPS. Minimalna kwota kredytu to 5 000 zł.

Klient, który chce wziąć udział w konkursie zobowiązany jest zadeklarować, a następnie udowodnić, przedstawiając fakturę lub rachunek, że środki z kredytu (przynajmniej w części) zostały przeznaczone na cele ekologiczne.

Lista celów jest szeroka, obejmuje instalacje fotowoltaiczne i inne przydomowe odnawialne źródła energii, termomodernizację domu, wymianę pieców i kotłów (również w ramach programu Czyste Powietrze), budowę oczyszczalni ścieków, a nawet zakup energooszczędnych urządzeń AGD czy ekologicznych środków transportu.

Czytaj także: Dofinansowanie do kredytów ekologicznych w bankach spółdzielczych z Grupy BPS oraz w Banku BPS

Kredyty gotówkowe na cele ekologiczne

Klienci, którzy podpisują umowę na kredyt gotówkowy na cele ekologiczne w jednym z banków spółdzielczych Zrzeszenia BPS lub Banku BPS między 1 października a 31 grudnia 2020 r. otrzymują od doradcy kupon konkursowy z unikalnym kodem.

Stanowi on podstawę rejestracji na stronie konkursowej www.ekofortuna.mojbank.pl/.

Sama gra konkursowa startuje 2 listopada 2020 r. Od tej daty przez kolejne 60 dni, czyli do 31 grudnia 2020 r., jedna osoba dziennie będzie mogła cieszyć się wygraną 5 000 zł. Każdy zarejestrowany klient może grać wielokrotnie (ale tylko raz dziennie), zwiększając swoją szansę na wygraną.

– Codziennie wspomagamy dodatkowymi środkami inwestycję ekologiczną jednego z klientów. 5 000 zł dofinansowania wygrywa osoba, która w najkrótszym czasie odpowie poprawnie na pytanie konkursowe.

Poziom trudności pytań jest zróżnicowany, dlatego refleks może okazać się decydujący – mówi Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu Banku BPS.

Czytaj także: BS w Limanowej: zrezygnuj z papierowej korespondencji i ciesz się rachunkiem za 0 zł!

Ekologia pozwala na oszczędności

– Ponadto wszyscy zarejestrowani na stronie konkursowej otrzymują możliwość wyboru nagrody gwarantowanej – jednego z trzech wzorów koszulek z zabawnym napisem zachęcającym do ekologicznej postawy ‒ podkreśla Robert Szymański.

Warunkiem udziału w konkursie jest skorzystanie z oferty kredytów gotówkowych na cele ekologiczne w jednym z Banków Spółdzielczych z Grupy BPS lub w Banku BPS.

Konkurs EKO fortuna jest częścią promocji kredytów gotówkowych na cele ekologiczne. W ten sposób Banki Spółdzielcze z Grupy BPS i Bank BPS przekonują klientów, że ekologiczne rozwiązania nie tylko chronią środowisko, ale są także praktyczne i wygodne, a przede wszystkim pozwalają na konkretne oszczędności w domowym budżecie.

Więcej informacji o kredytach na cele ekologiczne oraz o konkursie EKO fortuna znaleźć można na stronie: https://mojbank.pl/ekologiczne/ekofortuna

Udostępnij artykuł: