Konkurs „Kolekcja Nagród SALTUS” sfinalizowany wręczeniem nagród

Bankowość spółdzielcza

Niedawno zakończył się konkurs sprzedażowy SALTUS UBEZPIECZENIA dedykowany zarówno Klientom, jak i Pracownikom Banków Spółdzielczych, czytamy w komunikacie Ubezpieczyciela.

Saltus Ubezpieczenia
Źródło: Saltus Ubezpieczenia

Niedawno zakończył się konkurs sprzedażowy SALTUS UBEZPIECZENIA dedykowany zarówno Klientom, jak i Pracownikom Banków Spółdzielczych, czytamy w komunikacie Ubezpieczyciela.

Za nami podliczenie wyników i wybór laureatów Konkursu. Regionalni Kierownicy Sprzedaży SALTUS Ubezpieczenia mogli zapakować nagrody do swoich aut i pojawić się w bankach, by wręczyć nagrody szczęśliwym Zwycięzcom.

Zasady Konkursu były proste i oczywiste: Laureaci Klienci musieli kupić wybrane przez siebie ubezpieczenie SALTUS Ubezpieczenia, zaś Pracownicy banku musieli nasze ubezpieczenie…. sprzedać. 

Nagrody dla Klientów banków spółdzielczych

Paleta produktów konkursowych była bogata. Można było skorzystać z ubezpieczeń na życie powiązanych z pożyczkami, ale również ubezpieczeń majątkowych zarówno tych do pożyczek, jak ubezpieczenie od utraty pracy lub ubezpieczenie NNW  oraz tych niepowiązanych z pożyczkami, takich jak: ubezpieczenia mieszkaniowe, NNW, podróżne czy ubezpieczenia zdrowotne.

Nagrodzeni byli Klientami Banków Spółdzielczych w Szczytnie, Piotrkowie Trybunalskim, Lututowie, Lipnie, Ostrowi Mazowieckiej, Zgierzu, Tarnobrzegu, Jordanowie, we Wronkach oraz Banku Polskiej Spółdzielczości SA.

Klienci Banków nagrodzeni zostali sprzętem AGD wiodących marek, takim jak: thermomix, ekspres ciśnieniowy, robot sprzątający, grill elektryczny, blender, wyciskarka do soków czy generator pary:

Źródło: Saltus Ubezpieczenia

Więcej o nagrodzonych Klientach >>>

Nagrody dla pracowników banków spółdzielczych

Nagrodzeni Pracownicy pochodzili z Banków Spółdzielczych we Wronkach, Szczytnie, Lututowie, Jastrzębie Zdroju, Piotrkowie Trybunalskim, Gorlicach, Miedźnej, Starachowicach, Łowiczu, Choszcznie, Suchedniowie, Strzyżowie i Ostrowi Mazowieckiej.

Przedstawiona kolejność banków odpowiada wartości nominałów kart Edenred, którymi SALTUS Ubezpieczenia nagrodził Zwycięzców, począwszy od kart o wartości 1 200 zł do kart o nominale 300 zł.

Pracownicy rywalizowali w grupach banków podzielonych na 7 regionów, dzięki czemu szanse każdego uczestnika na wygraną istotnie wzrastały.

Jednak, finalnie, nagrodziliśmy również tych spośród Pracowników, którzy na tle wszystkich – bez podziału na regiony – uzyskali najlepsze wyniki sprzedażowe.

Trzech Pracowników nagrodzonych dodatkowo kartami o wartości 1 000 zł, to:

- Pani Anna Samulska z Banku Spółdzielczego we Wronkach,

- Pan Mateusz Kaczanowski z Banku Spółdzielczego w Szczytnie,

- Pani Katarzyna Kot z Banku Spółdzielczego w Lututowie.

Pani Anna Samulska, liderka rankingu, tak podsumowała udział w Konkursie:

„Moim zdaniem, konkurs ogłoszony przez Towarzystwo Ubezpieczeń SALTUS był jednym z lepiej zorganizowanych konkursów w jakich brałam udział, a nadmienię, że w bankowości pracuję od 1995 r., z tego w Banku Spółdzielczym we Wronkach od 2019 i w wielu konkursach brałam udział.

Reguły i zasady były jasne i czytelne. Dla mnie było to wyzwanie aby sprzedać tyle polis, ale obecna sytuacja pandemiczna spowodowała, że trzeba było Klienta zabezpieczyć na każdej płaszczyźnie (sprzedaż wiązana: ubezpieczenia na życie i  ubezpieczenia od utraty pracy).

Nagrody były rewelacyjne. Dla mnie osobiście najbardziej motywująca była drabinka: im więcej polis tym większe inkaso składki, tym wyższa nagroda. I za każdym razem rodziło się pytanie: skoro udało mi się sprzedać polisy na poziomie X to może jeszcze trochę i osiągnę już poziom Y.

Przy każdym konkursie ogłaszanym przez SALTUS Ubezpieczenia staram się sprzedawać jak najwięcej polis i na pewno będę brała udział w kolejnych konkursach.”

 Nagrodzeni Pracownicy Banków Spółdzielczych:

Źródło: Saltus Ubezpieczenia

Więcej o nagrodzonych Pracownikach >>>

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Źródło: aleBank.pl
Udostępnij artykuł: