Konsoliduj z Millenium

Bankowość

Wieloletnia praktyka wskazuje, że w pierwszym kwartale każdego roku klienci banków poszukują sposobów na zmniejszenie obciążeń finansowych.

Wieloletnia praktyka wskazuje, że w pierwszym kwartale każdego roku klienci banków poszukują sposobów na zmniejszenie obciążeń finansowych.

Bank Millenium wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom uprościł ofertę Pożyczki Konsolidacyjnej oraz proponuje Pożyczkę Gotówkową Banku Millennium z Gwarancją Najniższego Oprocentowania. W wyniku wprowadzonych modyfikacji w systemie obsługi klienta każdy doradca Banku Millenium może aktywnie proponować redukcję rat.

Obecnie, podczas rozmowy z doradcą wystarczy wskazać, które produkty klient planuje przenieść do Banku Millenium, a w przypadku kredytów dostarczyć umowę zawartą z innym bankiem. Dla konsolidacji limitów na koncie i kart kredytowych nie są wymagane żadne dokumenty.

Gwarancja Najniższego Oprocentowania skierowana jest do każdego klienta, który zawiera umowę pożyczki z Bankiem Millenium. Rozwiązanie to gwarantuje zwrot różnicy już zapłaconych odsetek i obniżenie oprocentowania do poziomu oferowanego przez inny bank, pod warunkiem wskazania tańszej oferty konkurencyjnego bank w ciągu 30 dni od dnia zawarcia z Bankiem Millenium umowy pożyczkowej.

W pierwszym kwartale roku obserwujemy zwykle wzmożone zainteresowanie ofertą konsolidacji. To naturalne, ze klienci po okresie bardzo dużych świątecznych wydatków poszukują sposobów na  zmniejszenie miesięcznych obciążeń powstałych w tym czasie - stąd nasza propozycja. Zadbaliśmy też o atrakcyjność warunków cenowych oferty. W przypadku przenoszenia do nas zobowiązań klient nie płaci prowizji oraz, podobnie jak w przypadku każdej Pożyczki Gotówkowej Banku Millennium, otrzymuje Gwarancję Najniższego Oprocentowania. Wierzymy, że oferta zyska uznanie klientów, bo zamiast wielu rat w innych bankach pozwala płacić tylko jedną, niższą ratę w Banku Millennium - mówi Wioletta Pawińska, Kierująca Wydziałem Kredytów Konsumpcyjnych w Banku Millennium.

up

Udostępnij artykuł: