Konsorcjum kredytowe

Bankowość / Polecamy

Nowy projekt firmy deweloperskiej Golub Gethouse- biurowiec Prime Corporate Center uzyskał finansowanie od mBanku S.A. i mBanku Hipotecznego S.A.

Nowy projekt firmy deweloperskiej Golub Gethouse- biurowiec Prime Corporate Center uzyskał finansowanie od mBanku S.A. i mBanku Hipotecznego S.A.

Deweloper otrzymał od konsorcjum prawie €50 mln. Jak twierdzą kredytodawcy, tak duża suma wynika zarówno z bardzo profesjonalnego przygotowania projektu przez firmę jak również z bardzo dobrze rokującej inwestycji. Ponadto Golub Gethouse poszczycić się może niemałym doświadczeniem w branży (m.in. Warsaw Financial Center oraz International Business Center).

Cieszący się atencją potencjalnych najemców budynek ma do zaoferowania 28 kondygnacji w tym 5 podziemnych a w tym 20 109 m2  powierzchni biurowej. Mieści się na ulicy Grzybowskiej, a zatem w doskonałej lokalizacji biurowej.

Wśród wymienianych plusów czyniących budynek wyjątkowym znaleźć możemy własność gruntu, taras z widokiem na panoramę Warszawy, podjazdy dla taksówek oraz brak kolumn co pozwoli na dowolność tworzenia przestrzeni przez wynajmujących oraz stylowe powierzchnie wspólne. Strona estetyczna inwestycji również zachwyca. Niesamowite rozwiązania architektoniczne łączące ze sobą klasyczne i wytrzymałe materiały tworzą wygodne i eleganckie wnętrza. Należy wspomnieć, że projektantami byli Epstein i Solomon Cordwell Buenz (SCB) z Chicago.

Finansowanie ze strony banków pozwoli płynnie przejść do dalszych etapów, mających zakończyć się wynajęciem powierzchni  biurowych w najbliższym czasie.

Na podstawie: Savills, Golub GetHouse

 

 

Udostępnij artykuł: