Konto 360º Junior w Banku Millennium założysz online

Z rynku

Rodzice nie muszą już wychodzić z domu, by otworzyć rachunek osobisty dla swojego dziecka. Bank Millennium udostępnił możliwość otwarcia Konta 360º Junior w serwisie bankowości internetowej Millenet.

Konto 360 Junior
Źródło: Bank Millennium

Rodzice nie muszą już wychodzić z domu, by otworzyć rachunek osobisty dla swojego dziecka. Bank Millennium udostępnił możliwość otwarcia Konta 360º Junior w serwisie bankowości internetowej Millenet.

Proces odbywa się w pełni online, dziecko może od razu korzystać z rachunku i płacić zbliżeniowo telefonem #BankMillennium @BankMillennium

Proces odbywa się w pełni online, dziecko może od razu korzystać z rachunku i płacić zbliżeniowo telefonem – bank umożliwia mu stokenizowanie karty płatniczej, czyli stworzenie jej wirtualnego odpowiednika w aplikacji mobilnej jeszcze przed fizycznym dostarczeniem karty.- Wiemy, jak zapracowani są współcześni rodzice, dlatego staramy się wdrażać proste i wygodne rozwiązania, dzięki którym mogą oszczędzać czas. Już wcześniej umożliwiliśmy składanie w Millenecie wniosków w ramach programów Rodzina 500+ i Dobry Start. Teraz chcemy ułatwić zakładanie konta dla dziecka. Proces otwierania rachunku jest bardzo prosty, a konto jest aktywne od razu po założeniu - mówi Halina Karpińska, dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium. – Równie ważni są dla nas młodzi klienci. Liczymy się z ich zdaniem, dlatego podczas prac projektowych nad ofertą nasze pomysły konsultowaliśmy w ramach badań z użytkownikami - nie tylko z rodzicami, ale również z dziećmi – dodaje.

Możliwość otwarcia Konta 360º Junior przez bankowość internetową dostępna jest dla rodziców (opiekunów prawnych) posiadających rachunek osobisty w Banku Millennium i aktywny dostęp do Millenetu, których dzieci nie są jeszcze klientami Banku Millennium.Konto 360º Junior wraz z darmowym kontem oszczędnościowym, można otworzyć dzieciom w dwóch kategoriach wiekowych - 0-13 i 13-18 lat. Starsze dzieci (po ukończeniu 13 roku życia), otrzymują dostęp do Millenetu i kartę debetową, mogą też korzystać z aplikacji mobilnej. Mają także możliwość aktywowania płatności zbliżeniowych i płacić zbliżeniowo telefonem, nawet jeżeli karta plastikowa jeszcze nie została dostarczona pocztą.

Propozycja dla całej rodziny

Konta 360º to propozycja dla całej rodziny. Oprócz Konta 360°Junior Bank Millennium oferuje również Konto 360º Student i Konto 360º. Konta „rosną” wraz z posiadaczem i dostosowują się do potrzeb zmieniających się wraz z wiekiem. Jeżeli klient nie zdecyduje inaczej, w chwili 18 urodzin Konto 360°Junior przekształca się w Konto 360º Student, a w momencie ukończenia 26. roku życia staje się w pełni „dorosłą” wersją rachunku, automatycznie i bez zbędnych formalności. Prowadzenie Konta 360° Junior i 360º Student jest bezwarunkowo bezpłatne, a obsługa karty debetowej i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bezpłatne w przypadku min. jednej transakcji miesięcznie kartą do konta lub BLIKIEM (opłata za kartę do tych rachunków nie jest naliczana przez pierwsze dwa miesiące od wydania karty).

Źródło: Bank Millennium

Udostępnij artykuł: