Konto osobiste w Banku Millennium otworzysz w aplikacji mobilnej

Z rynku

Bank Millennium udostępnił nową ścieżkę otwarcia rachunku osobistego. Teraz wniosek o Konto 360º dostępny jest również w aplikacji mobilnej.

Aplikacja mobilna Banku Millennium
Fot. Materiały prasowe Banku Millennium

Bank Millennium udostępnił nową ścieżkę otwarcia rachunku osobistego. Teraz wniosek o Konto 360º dostępny jest również w aplikacji mobilnej.

Teraz wniosek o Konto 360º dostępny jest również w aplikacji mobilnej #BankMillennium @BankMillennium

Nowa usługa to idealnie rozwiązanie dla osób ceniących sobie załatwiania formalności z poziomu smartfona. Po pobraniu ze sklepu aplikacji Banku Millennium dostępna jest opcja złożenia wniosku o Konto 360O. Wystarczy wypełnić wniosek w kilku prostych krokach, umowa zostanie dostarczona przez kuriera. Klient ma również możliwość podpisania dokumentów w dowolnym oddziale Banku Millennium.

Wykorzystanie technologii OCR

Wkrótce usługa zostanie rozszerzona m.in. o możliwość sczytywania danych osobowych ze zdjęcia dowodu osobistego z wykorzystaniem OCR (Optical Character Recognition). Skorzystać z niej będą mogły osoby z polskim dowodem osobistym (starym i nowym). Zdjęcie dokumentu będzie można zrobić samodzielnie, za pomocą dostępnego w telefonie aparatu. Później wystarczy jedynie potwierdzić prawidłowość danych. Dane we wniosku o konto będzie można także uzupełniać własnoręcznie, bez użycia technologii OCR.Usługa dostępna jest na urządzeniach z systemami operacyjnymi zarówno Android jak i iOS.

Źródło: Informacja prasowa Banku Millennium

 
Udostępnij artykuł: