Koronawirus: BNP Paribas Leasing Services umożliwia odroczenie spłat rat o 6 miesięcy

Z rynku

BNP Paribas Leasing Services umożliwia przesunięcie płatności rat, wynikających z umów pożyczkowych i leasingowych o 6 miesięcy. Oferta nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, podała spółka.

Umowa leasingu
Fot. stock.adobe.com/tashatuvango

BNP Paribas Leasing Services umożliwia przesunięcie płatności rat, wynikających z umów pożyczkowych i leasingowych o 6 miesięcy. Oferta nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, podała spółka.

#BNPParibas Leasing Services umożliwia przesunięcie płatności rat, wynikających z umów pożyczkowych i leasingowych o 6 miesięcy #koronawirus #COVID19 #koronawiruspolska

"Prolongata 6 miesięcy" to produkt umożliwiający przesunięcie terminów płatności rat w umowach pożyczki i leasingu o 6 miesięcy z jednoczesnym wydłużeniem umowy. Z wnioskiem o prolongatę mogą wystąpić klienci, którzy nie mają przeterminowanych należności, ich umowa nie była restrukturyzowana w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a w przypadku umów leasingu - nie była przedmiotem cesji" - czytamy w komunikacie.

Zobacz więcej najnowszych wiadomości o pandemii koronawirusa >>>

Oferta nie wiąże się z dodatkowymi opłatami

Oferta nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, poza kosztami odsetkowymi według stopy umownej. W ramach prolongaty, umowa jest wydłużana o sześciomiesięczny okres karencji. Karencja obejmuje spłatę kredytu i odsetek z jednoczesną kapitalizacją tych odsetek, dodano.

Bądź na bieżąco z tematem koronawirusa – zapisz się na nasz newsletter >>>

Cały proces może zostać przeprowadzony zdalnie

Cały proces może zostać przeprowadzony zdalnie. Dzięki uproszczonej procedurze rozpatrywania wniosków, po przejściu weryfikacji klient otrzyma wiadomość zwrotną z symulacją nowego harmonogramu. Po jego akceptacji BNP Paribas Leasing Services prześle podpisany aneks, na mocy którego harmonogram rat w umowie zostanie zmieniony. Procedura uproszczona dotyczy rozpatrywania wniosków klientów, o zaangażowaniu w Grupie BNP Paribas do 1 mln zł - przy większych ekspozycjach, obowiązuje indywidualny tryb rozpatrywania, podsumowano.

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: