Koronawirus: BS w Brodnicy chroni klientów i wspomaga placówki służby zdrowia

Bankowość spółdzielcza / Bezgotówkowo

Bank Spółdzielczy w Brodnicy na bieżąco prowadzi działania informacyjne w zakresie ochrony przed zakażeniem koronawirusem, jak również dotyczące działań wspierających kredytobiorców w związku z pandemią koronawirusa.

Bank Spółdzielczy w Brodnicy
Źródło: Bank Spółdzielczy w Brodnicy

Bank Spółdzielczy w Brodnicy na bieżąco prowadzi działania informacyjne w zakresie ochrony przed zakażeniem koronawirusem, jak również dotyczące działań wspierających kredytobiorców w związku z pandemią koronawirusa.

BSBrodnica: 15 kwietnia br. Zarząd Banku podjął decyzję o finansowym wsparciu w walce z koronawirusem trzech szpitali #Koronawirus #WsparcieSzpitali #BankiSpółdzielcze

Klientom Banku posiadającym rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy bez dostępu do bankowości internetowej umożliwione zostało złożenie wniosku o korzystanie z SBI bez konieczności wizyty w Banku.

Dodatkowo oferta BS Brodnica poszerzona została o możliwość składania przez Klientów za pośrednictwem bankowości internetowej wniosków dotyczących zarówno spraw bieżących (aktywacja karty płatniczej, zmiana danych osobowych, zmiana środka dostępu, zmiana sposobu dostarczenia wyciągu), jak również czasowego odroczenia płatności rat kredytowych.

Zobacz więcej najnowszych wiadomości o wpływie koronawirusa na gospodarkę >>>

Ochrona przed koronawirusem klientów i pracowników

Wszystkim pracownikom Banku zapewniono stały dostęp do środków dezynfekujących, odkażających dłonie oraz powierzchnie wyposażenia placówek (płyny, żele dezynfekujące).

Ponadto, na podstawie bieżącego zapotrzebowania, wszyscy pracownicy są zaopatrywani w rękawiczki i maseczki ochronne. Stanowiska obsługi zostały wyposażone w osłony plexi.

Bądź na bieżąco - zapisz się na nasz newsletter >>>

We wszystkich placówkach Banku klientom umożliwiono otrzymanie maseczek ochronnych oraz korzystanie ze środków odkażających (placówki wyposażono w dozowniki ze środkami odkażającymi dla Klientów).   

Darowizna finansowa dla szpitali

15 kwietnia br. Zarząd Banku podjął decyzję o finansowym wsparciu w walce z koronawirusem trzech szpitali. Darowiznę finansową w kwocie 10 000,00 zł z przeznaczeniem na zakup środków ochrony osobistej i sprzętu specjalistycznego otrzymała każda z niżej wymienionych placówek:  

1.         Szpital Powiatowy w Chełmży Sp. z o.o., ul. Szewska 23, 87-140 Chełmża;

2.         Zespół Opieki Zdrowotnej w Chełmnie, plac Rydygiera 1, 86-200 Chełmno;

3.         Zespół Opieki Zdrowotnej w Brodnicy, ul. Wiejska 9, 87-300 Brodnica.

Udostępnij artykuł: