Koronawirus: w strefach żółtych i czerwonych CITI Handlowy ogranicza liczbę spotkań poza placówkami banku

Finanse osobiste

Zmiany na liście żółtych i czerwonych stref nie wpływają istotnie na zmiany funkcjonowania placówek bankowych, informuje biuro prasowe banku CITI Handlowy.

Główna siedziba banku Citi Handlowy
Główna siedziba banku Citi Handlowy (fot. Citi Handlowy)

Zmiany na liście żółtych i czerwonych stref nie wpływają istotnie na zmiany funkcjonowania placówek bankowych, informuje biuro prasowe banku CITI Handlowy.

Zuzanna Przepiórkiewicz: Liczba klientów, którą oddział jest w stanie bezpiecznie obsłużyć, podlega stałej weryfikacji i dostosowaniu, jeśli jest to wymagane @Citi_Handlowy

-Na bieżąco śledzimy zmiany na liście powiatów dotkniętych obostrzeniami, jednak ze względu na fakt, że od początku pandemii oddziały Citi Handlowy pracują w zaostrzonym rygorze, to zmiany na liście żółtych i czerwonych stref nie wpływają istotnie na zmiany funkcjonowania naszych placówek.

Zasady bezpieczeństwa wdrożone w sieci oddziałów Citi Handlowy pozostają bardzo rygorystyczne - informuje nas Zuzanna Przepiórkiewicz z biura prasowego banku.

COVID-19, jakie zabezpieczenia?

-Oddziały wyposażone są w środki zabezpieczające: maseczki, przyłbice i rękawiczki dla personelu, środki do dezynfekcji rąk dla klientów oraz personelu, wreszcie środki do dezynfekcji powierzchni, przesłony plexi na stanowiskach obsługi i zaostrzony reżim sprzątania – co godzinę.

Stosowane środki bezpieczeństwa oraz dodatkowo ograniczenia maksymalnej liczby osób uczestniczących w spotkaniach i zasady prowadzenia tych spotkań oraz praca w trybie rotacyjnym powodują, że nasze oddziały pozostają bardzo dobrze zabezpieczonym miejscem pracy i obsługi klientów - dodaje przedstawicielka banku.

Dodatkowe zabezpieczenia przed koronawirusem

Dodatkowe obostrzenie dla oddziałów, które znajdą się w strefie żółtej i czerwonej, to ograniczenie spotkań poza oddziałem. Liczba klientów, którą oddział jest w stanie bezpiecznie obsłużyć, podlega stałej weryfikacji i dostosowaniu, jeśli jest to wymagane.

Pozostajemy również w kontakcie z zarządcami budynków, w których sa zlokalizowane oddziały Citi Handlowy, aby na bieżąco monitorować sytuację w biurowcach oraz mieć pewność, że utrzymywany jest wysoki poziom bezpieczeństwa (stosowany reżim sprzątania i dezynfekowania części wspólnych) - podsumowuje Zuzanna Przepiórkiewicz.

Źródło: aleBank.pl
Udostępnij artykuł: