KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii: odbyło się 16 spotkań online ekspertów i przedsiębiorców

Firma / Wydarzenia

KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii to cykl bezpłatnych konferencji online, podczas których 24 ekspertów KPMG w ciągu ponad 10 godzin przedstawiło kilkanaście merytorycznych prelekcji.

KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii
Źródło: KPMG

KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii to cykl bezpłatnych konferencji online, podczas których 24 ekspertów KPMG w ciągu ponad 10 godzin przedstawiło kilkanaście merytorycznych prelekcji.

#PandemiaCOVID19: W podejmowaniu biznesowych decyzji pomocne stają się praktyczne informacje przekazane podczas sesji merytorycznych przez ekspertów KPMG #Lockdown @KPMGPoland

Poruszono najbardziej aktualne tematy dotyczące: wsparcia w wyzwaniach prawnych, księgowych i podatkowych; źródeł finansowania i dotacji; wyzwań procesowo-technologicznych oraz restrukturyzacji firmy lub jej upadłości.

Wirtualne konferencje okazały się unikalnym przedsięwzięciem zorganizowanym na taką skalę w dostosowanej do obecnych realiów formie online. Dostęp do retransmisji wszystkich prelekcji można uzyskać na stronie: home.kpmg/pl/KPMGeForum

Firmy a lockdown

21 maja, 28 maja, 2 czerwca i 9 czerwca 2020 r. odbyły się bezpłatne konferencje online w ramach cyklu KPMG (e)Forum pod wspólnym hasłem: Biznes w czasach pandemii

W czterech wydarzeniach wzięli udział przedstawiciele kadry zarządzającej, w tym przede wszystkim dyrektorzy finansowi, główni księgowi i osoby odpowiedzialne za obszary prawne, podatkowe, finansowe i transformację cyfrową firm działających w różnych sektorach gospodarki.

Uczestnicy wysłuchali 16 prelekcji ekspertów KPMG odpowiadających w ten sposób na problemy, z którymi mierzą się przedsiębiorcy w dobie pandemii.

W tym wymagającym czasie, znaczna część firm koncentrując się na zapewnieniu ciągłości biznesu, poszukuje  nowych rozwiązań.

W podejmowaniu biznesowych decyzji pomocne stają się praktyczne informacje przekazane podczas sesji merytorycznych przez ekspertów KPMG z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, m.in. doradców podatkowych, radców prawnych, biegłych rewidentów oraz doradców biznesowych.

Organizatorzy i patroni

Organizatorem i pomysłodawcą cyklu konferencji online „KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii” jest firma KPMG w Polsce.

Patronat nad wydarzeniem objęli:

Rzeczpospolita, Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet”, Controlling i Rachunkowość Zarządcza, Finanse i Controlling, Informacja Zarządcza, Gazeta Finansowa, Miesięcznik Finansowy BANK, ICAN Institute, ICAN Management Review, MITSloan, My Company Polska, eGospodarka.pl, gf24.pl, ISB News, ksiegowosc.org, PAP Biznes, Portalfk.pl, rachunkowosc.org, portal aleBank.pl.

Źródło: KPMG
Udostępnij artykuł: