Krajowy Ranking „Wyróżniające się banki spółdzielcze”: Pierwsza Liga Spółdzielcza

NBS 2011/05

Podkarpacki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Sanoku w kategorii "Najwieksze banki" oraz Wielkopolski Bank Spółdzielczy w Poznaniu, Bank Spółdzielczy w Nadarzynie, Bank Spółdzielczy w Kazimierzu Dolnym i Bank Spółdzielczy w Połczynie-Zdroju w kategorii "Najefektywniejsze banki" zostały laureatami głównymi Krajowego Rankingu "Wyróżniające się banki spółdzielcze" - edycji 2011.

Ranking został sporządzony na podstawie badań ankietowych 576 banków działających na koniec 2010 r. w Grupie BPS, w Spółdzielczej Grupie Bankowej, w zrzeszeniu MR Banku oraz poza strukturami zrzeszeń (Krakowski Bank Spółdzielczy). Wzorem poprzednich edycji konkursu poprosiliśmy banki o podanie podstawowych danych fi nansowych (za lata 2009 i 2010), na podstawie których ustalona została klasyfi – kacja dla 100 najlepszych banków spółdzielczych w 2 kategoriach głównych i 29 podkategoriach rankingowych.

Jak ocenialiśmy banki?

Tabele z wynikami rankingu dostępne ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: