Krajowy Ranking „Wyróżniające się banki spółdzielcze 2014”: 100 liderów sektora banków spółdzielczych

NBS 2014/05

Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie został zwycięzcą Krajowego Rankingu "Wyróżniające się banki spółdzielcze" - edycji 2014 w kategorii "Największe banki" i zarazem okazał się wśród nich najbardziej efektywny. Laureatami głównymi w kategorii "Najefektywniejsze banki" są też Vistula Bank Spółdzielczy w Wyszogrodzie, Bank Spółdzielczy w Dzierzgoniu i Bank Spółdzielczy w Końskowoli.

Ranking sporządzono w oparciu o badania ankietowe 571 banków działających na koniec 2013 r. w zrzeszeniach Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. i SGB-Banku S.A., a także poza ich strukturami (KBS). Wzorem poprzednich edycji poprosiliśmy o przesłanie podstawowych danych bilansowych za ostatnie dwa lata (2012 i 2013), na ich podstawie została wyłoniona grupa 100 NAJLEPSZYCH BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH – poddana ocenie w dwóch kategoriach głównych: I. “Największe banki”, II. “Najefektywniejsze banki”, oraz w 29 podkategoriach.

SPÓŁDZIELCZA EKSTRAKLASA

Laureatami rankingu w kategorii “Największe banki” zostały: Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: