Krajowy Ranking „Wyróżniające się banki spółdzielcze”: Polskie banki dobre jak stare wino

NBS 2015/05

Krakowski Bank Spółdzielczy w Krakowie został zwycięzcą Krajowego Rankingu "Wyróżniające się banki spółdzielcze" - edycji 2015 w kategorii Największe banki. Laureatami głównymi w kategorii Najefektywniejsze banki są Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej, Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu, Bank Spółdzielczy w Warce i Bank Spółdzielczy w Chynowie.

Ranking sporządzono na podstawie badania ankietowego 563 banków działających na koniec 2014 r. w zrzeszeniach Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. (359) i SGB-Banku S.A. (204) oraz 1 banku poza tymi strukturami (Krakowski Bank Spółdzielczy). Wzorem poprzednich edycji poprosiliśmy o przesłanie podstawowych danych bilansowych, w oparciu o ich analizę została wyłoniona grupa 100 NAJLEPSZYCH BANKÓW SPÓŁ- DZIELCZYCH w dwóch kategoriach głównych: I. Największe banki II. Najefektywniejsze banki.

 

 

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: