Kredyt hipoteczny w Banku Zachodnim WBK w letniej odsłonie

Z rynku

Dla wszystkich szykujących się do zakupu nowego mieszkania, Bank Zachodni WBK przygotował wakacyjną promocję: Kredyt Mieszkaniowy w Letniej Odsłonie. Kredytobiorcy nie płacą prowizji za udzielenie kredytu oraz otrzymują preferencyjną stawkę marży. Promocja trwa do 31 sierpnia.

#BankZachodniWBK przygotował wakacyjną promocję: Kredyt Mieszkaniowy w Letniej Odsłonie #kredyty #kredytymieszkaniowe #BZWBK @BankZachodniWBK

– Zazwyczaj poszukując najkorzystniejszego kredytu hipotecznego zastanawiamy się, czy wybrać ten z prowizją i niższą marżą, czy lepiej będzie nie płacić prowizji, ale zaakceptować wyższą marżę. Pomagamy rozwiązać ten dylemat. W naszej promocji Kredyt Mieszkaniowy w Letniej Odsłonie nie ma prowizji, a marża uzależniona jest od wysokości wkładu własnego i wynosi jedynie 1,79% lub 1,99%. To oczywiście oznacza niższe raty i łatwiejszy sposób finansowania nieruchomości – mówi Agnieszka Nachyła z Banku Zachodniego WBK.

Ile może wynieść RRSO?

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu zabezpieczonego hipoteką wynosi 4,12%, przy założeniu okresu kredytowania 290 miesięcy, całkowitej kwoty kredytu (bez kredytowanych kosztów)  272 644 zł, całkowitej kwoty do zapłaty 427 194,88 zł i oprocentowaniu zmiennym 4,69% w skali roku.

Prowizja 0%

Z promocji Kredyt Mieszkaniowy w Letniej Odsłonie mogą skorzystać wszystkie osoby, które posiadają lub otworzą konto osobiste w Banku Zachodnim WBK, na które wpływa wynagrodzenie, emerytura, renta lub dochody z innego tytułu w wysokości minimum 2 tys. zł miesięcznie. Wystarczy, że w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia złożą wniosek o określenie wstępnych warunków kredytu. Kwota kredytu powinna wynosić minimum 150 tys. zł (bez względu na cel kredytowania) i nie może przekraczać 80% wartości nieruchomości mającej stanowić zabezpieczenie. Dzięki temu, marża banku wyniesie 1,99%. Klienci, których kwota kredytu nie przekroczy 60% wartości nieruchomości, mogą liczyć na marżę w wysokości jedynie 1,79%. W obu przypadkach bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu.

Po otrzymaniu wstępnych warunków kredytu, należy złożyć wniosek o udzielenie kredytu, który zostanie zweryfikowany i jeśli decyzja kredytowa będzie pozytywna, możemy zawrzeć umowę o kredyt ze zmiennym oprocentowaniem na promocyjnych warunkach.

Wystarczy złożyć wniosek o otworzenie konta osobistego w dowolnej placówce banku, przez internet lub telefonicznie przez infolinię. W ten sam sposób można uzyskać szczegółowe informacje o promocji Kredyt Mieszkaniowy w Letniej Odsłonie. Informacje są także dostępne we wszystkich firmach współpracujących z BZWBK, z którymi bank ma podpisane umowy o świadczenie usług pośrednictwa w zakresie kredytów hipotecznych.

Źródło: Informacja prasowa BZ WBK

Udostępnij artykuł: